Merzļikins atvaira 95% metienu uzvarā pār līgas debitanti “Kraken” (VIDEO)

17/10/2021 07:20
Elvis Merzļikins un Džareds Makans

Aizvadītajā naktī savu otro spēli jaunajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā aizvadīja latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets”, kas mājās ar rezultātu 2:1 papildlaikā pārspēja līgas debitanti Sietlas “Kraken”.

Merzļikins, ieskaitot papildlaiku, Kolumbusas vārtos pavadīja 62 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā atvairīja 19 no 20 metieniem jeb 95% pretinieku metienu. Elvis “Blue Jackets” vārtus sargāja arī sezonas pirmajā mačā, palīdzot Kolumbusai ar rezultātu 8:2 sagraut Arizonas “Coyotes”.

Spēles rezultātu otrā perioda 15.minūtē atklāja Brendons Tanevs, kuram asistēja Raeins Donato, bet noslēdžošās trešdaļas 11.minūtē rezultātu uz tablo spēja izlīdzināt Kolumbusas vienības uzbrucējs Eriks Robinsons. Spēles pamatlaika atlikušajās deviņās minūtēs vārti vairāk netika gūti, tāpēc uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams papildlaiks. Kolumbusai pipildlaikā pietika vien ar 2 minūtēm un 16 sekundēm, uzvaru mačā ar precīzu plaukstas metienu izraujot Patrikam Lainem.

“Blue Jackets” ar četriem punktiem divās spēlēs ieņem otro vietu Austrumu konferencē. Nākamo maču Kolumbusa aizvadīs trešdien, 20.oktobrī, plkst. 02:30 pēc Latvijas laika lūkojot viesos pārspēt Detroitas “Red Wings”.