Merzļikins gūst traumu, “Blue Jackets” uzreiz izsauc Kivlenieku, Balcers nepaspēj uz spēli (VIDEO)

25/02/2020 07:29

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) traumu guva latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins, bet uzreiz pēc tam neplānoti uz NHL atpakaļ tika izsaukts Matīss Kivlenieks, kurš atradās Amerikas Hokeja līgas komandā Klīvlendas “Monsters”.

“Blue Jackets” ar 4:3 apspēlēja Otavas “Senators”. Merzļikins traumu guva pēc nospēlētām 31 minūtēm un 16 sekundēm. Sev atvēlētajā laikā latvietis atvairīja 16 no 18 pretinieku metieniem.

Merzļikins neveiksmīgi sadūrās ar pretinieku hokejistu un maču nevarēja turpināt, bet pēc savainojuma gūšanas laukumā gāja Jonass Korpisalo, kurš atgriezās pēc teju divu mēnešu traumas ārstēšanas. Viņš atlikušajā laikā tika galā ar 14 no 15 metieniem. Kolumbusa pēc spēles uz NHL uzreiz izsauca Kivlenieku.

Zīmīgi, ka šajā mačā bija paredzēts, ka laukumā ies Rūdolfs Balcers, tomēr aizkavēšanās dēļ pēc izsaukuma no AHL latvietis nepaguva uz spēli. Viņš esot ieradies Kolumbusas komandas arēnā vien otrā perioda beigu daļā, turklāt nav zinājis, kur ir komandas ģērbtuve. Daži avoti ziņo, ka, to atrodot, gatavībā neesot bijusi viņa spēles forma, tādēļ latvietis nedevies laukumā.

Šajā spēlē “Blue Jackets” rindās divi vārti Nika Folinjo rēķinā, bet pa reizei precīzi bija Stefans Mateu un Emīls Bemstroms. Tikmēr Otavas sastāvā divi vārti Konoram Braunam, bet viens precīzs metiens Kolinam Vaitam.