Merzļikins ielaiž vienu ripu pret Bļugera komandu

20/09/2019 08:36

Latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins naktī uz piektdienu pēc Latvijas laika Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē piedzīvoja neveiksmi.

Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) piekāpās uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētajai Pitsburgas “Penguins”.

Bļugers gan šajā spēlē nepiedalījās, bet Merzļikins dalīja spēles laiku ar somu ripu ķērāju Veini Vehvilainenu. Merzļikins spēlēja 29 minūtes un 18 sekundes, šajā laikā atvairot 17 no 18 pretinieku metieniem. Tikmēr Vehvilainens 29 minūtēs un 15 sekundēs atsita 14 no 17 mestajām ripām.

“Penguins” rindās šajā mačā vārtus guva Alekss Galčenjuks, Džeks Gencels un Natans Legare, kuram divi precīzi raidījumi. Tikmēr “Blue Jackets” komandā vienīgo precīzo metienu izdarīja Sonijs Milano.

Spēli aizvadīja arī uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Floridas “Panthers”, kas ar 4:5 (1:1, 2:3, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Monreālas “Canadiens”. Ābols šajā spēlē laukumā neizgāja.

Naktī uz sestdienu pārbaudes spēles paredzētas Zemgus Girgensona pārstāvētajai Bufalo “Sabres”, kas plkst. 2:00 tiksies ar Toronto “Maple Leafs”, kā arī plkst. 21:00 agrajā mačā atkārtoti tiksies “Blue Jackets” un “Penguins”.