Merzļikins kaldina “Lugano” panākumu

25/11/2017 23:15

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins šovakar aizvadīja pārliecinošu spēli Šveices spēcīgākajā hokeja līgā (NLA). Merzļikina pārstāvētā “Lugano” vienība izbraukumā ar 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) pārspēja “Ambri-Piota” hokejistus.

23 gadus vecais latviešu vārtsargs atvairīja no 25 sāncenšu 26 metieniem.

Pie uzvaras tika arī cita Latvijas izlases hokejista Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Cīrihes ZSC komanda, kas izbraukumā ar 4:1 (3:0, 0:1, 1:0) apspēlēja “Kloten” vienību. Cīrihes komanda uzvaru nokārtoja jau spēles pirmajā periodā, kad divu minūšu laikā spēja gūt trīs vārtu guvumus.

Ķēniņš darbojas trešaja uzbrucēju trijniekā un laukumā pavadīja 17:01 minūtes. Kā ierasts, lielu laiku latvietis pavadīja arī spēlējot mazākumā – 3:24 minūtes. Ronalds divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Savukārt latviešu vārtsarga Ivara Punnenova parstāvētā Langnau “Tigers” vienība savā laukumā ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0) pēcspēles metienos piekāpās “Biel” komandai. Punnenovs atvairīja 25 no 26 pretinieku izdarītajiem metieniem, bet “bullīšu” sērijā kapitulēja divas reizes.