Merzļikins neglābj “Blue Jackets” no kārtējā zaudējuma (VIDEO)

21/02/2020 07:55

Latvijas hokeja zvaigzne Elvis Merzļikins ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē nespēja glābt savu komandu Kolumbusas “Blue Jackets” no zaudējuma papildlaikā.

Kolumbusas “Blue Jackets” savā laukumā ar 3:4 (2:1, 1:2, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Filadelfijas “Flyers”.

Merzļikins savas komandas vārtos aizvadīja visu spēli un noķēra 29 no 33 metieniem, atvairīdams vien 87,9% raidījumu pa vārtiem.

“Blue Jackets” šī bija jau septītā neveiksme pēc kārtas.

Mājinieki lielāko spēles daļu bija vadībā, taču otrā perioda 16.minūtē Klods Žirū no aizvārtes saņēma piespēli un uzreiz trieca ripu garām Merzļikina atsitējcimdam. Pēc “sausā” trešā perioda abas vienības uzvarētāju noskaidroja papildlaikā, kurā Kevins Heizs visai viegli nokļuva līdz labai metiena pozīcijai un prata pārspēt latvieti, izcīnot savai komandai uzvaru.

Kolumbusas komandā 1+1 nopelnīja Niks Folino un Olivers Bjorkstrands, kamēr Markus Nutivāra pievienoja divas rezultatīvas piespēles. “Flyers” rindās Tomāšs Konečnijs iemeta vienus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, kamēr Heizs atzīmējās ar 1+1.