Merzļikins nespēlē, “Blue Jackets” katastrofāls sniegums pret Bļugera pārstāvēto “Penguins” (VIDEO)

23/03/2022 08:17
Jonass Korpisalo

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar 5:1 sagrāva Kolumbusas “Blue Jackets”.

Pirmajā periodā rezultātu atklāja Gustavs Nikvists, izvirzot “Blue Jackets” vadībā. Tie gan palika Kolumbusas vienības vienīgie vārti šajā spēlē, jo turpinājumā golus meta tikai “Penguins” spēlētāji, atzīmējoties Radimam Zohornam, Braienam Rastam, Jevgēņijam Malkinam un Džeikam Gencelam, kurš bija precīzs divas reizes.

Bļugers laukumā pavadīja 12 minūtes un 22 sekundes, no tām 11 sekundes vairākumā, kā arī trīs minūtes un 37 sekundes – mazākumā. Uzbrucējs izdarīja vienu metienu pa vārtiem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Merzļikins šoreiz netika iekļauts pieteikumā, jo viņš atrodas savainoto sarakstā un latvieša atgriešanās sagaidāma tuvākajā laikā. “Blue Jackets” vārtus sargāja Jonass Korpisalo, kurš atvairīja 32 no 37 metieniem.

Ar 87 punktiem 64 spēlēs “Penguins” ieņem otro pozīciju Metropolitēna divīzijā, bet “Blue Jackets” ar 67 punktiem 64 mačos atrodas piektajā pozīcijā.