Merzļikins nomaina Korpisalo, taču nespēj glābt komandu no zaudējuma (VIDEO)

16/02/2021 07:15
Elvis Merzļikins

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Elvis Merzļikins un Kolumbusas “Blue Jackets” (7-10) ar rezultātu 3:7 piekāpās Karolīnas “Hurricanes” (10-3) hokejistiem.

Merzļikins mačā iesaistījās trešajā periodā, kad rezultāts uz tablo rādīja 3:5. Viņš vārtos nomainīja somu Jonasu Korpisalo, kurš bija atvairījis 20 no 25 pretinieku metieniem, bet Elvis sev atvēlētajās 20 minūtēs tika galā ar septiņiem no deviņiem metieniem.

Uzvarētāju rindās četru punktu spēli (2+2) aizvadīja Broks Makgins, kā arī soms Teuvo Tervainens, kuram vieni vārti un trīs rezultatīvas piespēles. Tikmēr Džordans Stāls atzīmējās ar diviem precīziem metieniem.

“Blue Jackets” sastāvā ripu pretinieku vārtos raidīja Kems Atkinsons, Kevins Stenlunds un Būns Dženers.

Centrālajā divīzijā “Blue Jackets” pašlaik atrodas piektajā pozīcijā, bet “Hurricanes” ieņem trešo vietu. Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.