Merzļikins nomaina neveiksmīgi spēlējošo kolēģi, neielaižot nevienu ripu

31/10/2019 08:05

Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” aizvadītajā naktī ar 1:4 (0:2, 1:2, 0:0) savu skatītāju priekšā atzina Edmontonas “Oilers” pārākumu.

25 gadus vecais latviešu vārtsargs otrā perioda vidū nomainīja četrus vārtus ielaidušo komandas biedru Jonasu Korpisalo, kurš aizvadīja savu 100.spēli NHL laukumos.

Sev atvēlētajā laikā (35 minūtes) Merzļikins spēlēja pārliecinoši, atvairot visus 19 pretinieku raidītos metienus, tomēr Kolumbusa nespēja realizēt iespējas uzbrukumā, gūstot tikai vienus vārtus.

Edmontonas komandas rindās ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Vācijas uzbrucējs Leons Draisaitls, bet Kolumbusas komandas labā vienīgos vārtus guva Zeks Verenskis.

“Blue Jackets” pēc divām pēc kārtas izcīnītām uzvarām, tagad piedzīvoja jau otro zaudējumu tikpat spēlēs.

Zīmīgi, ka pēdējās divās spēlēs, kad Merzļikins devies vārtos, viņš atzīmējies ar ļoti atzīstamu statistiku, vidēji mačā ielaižot tikai 1,89 vārtus, kā arī atvairot 94,2 procentus sāncenšu metienu.

Nākamā spēle Kolumbusas klubam paredzēta piektdien, kad jātiekas ar pērnās sezonas čempioniem Sentluisas “Blues”.