Merzļikins palīdz “Blue Jackets” otro reizi sezonā uzvarēt “Predators” (VIDEO)

06/05/2021 07:34

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Elvis Merzļikins un Kolumbusas “Blue Jackets” ar 4:2 pārspēja Nešvilas “Predators” hokejistus. “Blue Jackets” rezerves vārtsargs šajā mačā bija Matīss Kivlenieks.

Mezļikins atvairīja 30 no 32 pretinieku metieniem, atvairot 93,8% metienus. Kolumbusas komanda otro reizi sezonā spēja pieveikt “Predators”. Šī bija klubu astotā tikšanās reize.

Pirmais periods noslēdzās “Predators” labā, jo spēles ievadā Merzļikinu pārspēja Taners Dženots. Otrajā trešdaļā vārtus “Blue Jackets” rindās guva Džeks Roslovičs un Olivers Bjorkstrands, bet pretiniekiem atzīmējās Kalle Jarnkroks.

Noslēdzošajās 20 minūtēs golu iemeta krievu uzbrucējs Mihails Grigorenko, bet sekundi pirms pamatlaika beigām, raidot ripu tukšos vārtos, savu otro precīzo metienu ieguva Bjorkstrands, nosakot mača rezultātu.

Turpinājumā “Blue Jackets” atlikušas divas regulārā čempionāta spēles, kad būs jāspēkojas ar Detroitas “Red Wings”. Pirmais duelis paredzēts 8. maijā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.