Merzļikins: Pāris lieliski atvairījumi palīdzēja man celt pārliecību

26/02/2024 07:51
Nokopēts
Elvis Merzļikins

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins sniedzis savus komentārus pēc aizvadītās spēles pret Ņujorkas “Rangers”.

Jau vēstīts, ka Merzļikins un “Blue Jackets” ar rezultātu 4:2 pārspēja “Rangers”, pārtraucot pretinieku 10 uzvaru sēriju. Merzļikins atvairīja 38 no 40 pretinieku metieniem jeb 95%. Tāpat Latvijas vārtsargs ieguva spēles otrās zvaigznes titulu. Visā sezonā Merzļikins piedalījies 33 mačos, kuros vidēji ielaidis 3,29 ripas, atvairot 90,2% metienus.

“Man nepatika spēle Losandželosā [1:5 pret “Kings”] un nejutu, ka tas ir mans vakars. Šovakar bija laba cīņa, puiši bloķēja metienus un es ļoti labi redzēju ripu,” atzina Merzļikins. “Pat, ja bija daudz cilvēku vārtu priekšā, viņi izdarīja labu darbu. Pāris lieliski atvairījumi palīdzēja man celt pārliecību un izbaudīju šo spēli.”

Tāpat Merzļikins komentēja, cik grūti bija spēlēt pret “Rangers” spēles izskaņā, kad laukumā bija seši Ņujorkas vienības hokejisti un četri “Blue Jackets” spēlētāji. “Tas bija ļoti smagi, jo “Rangers” ir laba komanda. Labi metieni, labi spēlētāji, kuri met ripu patiešām spēcīgi. Šis ir NHL, šeit ir labākie spēlētāji pasaulē un, kad viņi redz caurumu, viņi tur iemet ripu.”

Merzļikins aptur lieliskos “Rangers” un kļūst par mača otro zvaigzni

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām