Merzļikins pēc lieliskā mača: Neklausos, kas tiek runāts apkārt, bet koncentrējos uz sevi

25/11/2023 08:10
Nokopēts
Elvis Merzļikins

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins sniedzis savus komentārus pēc aizvadītās spēles pret Ņūdžersijas “Devils”.

Jau vēstīts, ka otro uzvaru pēc kārtas svinēja Merzļikina pārstāvētā “Blue Jackets”, kas ar 2:1 pārspēja “Devils”. “Blue Jackets” panākumu ar fenomenālu sniegumu sekmēja Merzļikins, kurš atvairīja 37 no 38 metieniem jeb 97,4% un tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

“Varētu pat teikt, ka spēles sākums bija visai viegls, jo pretinieki neuzbruka daudz,” atzina Merzļikins. “Tad trešajā periodā viņi vienkārši sāka uzturēties uzbrukuma zonā. Izdarījām labu darbu aizsardzībā.” Jāatzīmē, ka trešajā trešdaļā “Devils” izdarīja 23 metienus pa Merzļikina sargātajiem vārtiem. “Tas bija grūti, viņi uzbruka un uzbruka. Mēs bijām abi aizsardzībā, neviens neslinkoja, visi izdarīja savu darbu, nobloķēja daudz metienus un tas ir tas, kas atnesa uzvaru.”

“Kāds teica, ka iepriekšējā spēle bija mana labākā šajā sezonā, bet tagad to saka par šo maču,” izteicās vārtsargs. “Nevēlos uz to koncentrēties. Gribu koncentrēties uz manu darbu, ko veicu ikdienā un iet uz priekšu no spēles uz spēli. Nedomāju par nākotni un pagātni, neklausos, kas tiek runāts apkārt, bet vienkārši koncentrējos uz sevi un izbaudu spēlēt hokeju.”

Lieliskajam Merzļikinam neticams sniegums un pirmās zvaigznes gods uzvarā pār “Devils”

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām