Merzļikins pēc lieliskās spēles: Tas esmu es, šis ir mans hokejs

02/12/2023 09:01
Nokopēts

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins sniedzis savus komentārus pēc aizvadītās spēles pret Otavas “Senators”.

Jau vēstīts, ka Merzļikins tika galā ar 41 no 43 pretinieku metieniem, atvairot 95,3% raidījumu. Blue Jackets” mājās ar rezultātu 4:2 uzvarēja “Senators” komandu, Latvijas vārtsargam tiekot atzītam par mača labāko spēlētāju.

“Šis man nav nekas jauns. Tas esmu es. Šis ir mans hokejs, kā spēlēju un šobrīd spēlēju pareizi, kā arī tā, kā vēlos,” atzina Merzļikins. “Kas bija iepriekšējā sezonā tur arī paliek, man ir vienalga. Tas vienkārši nebiju es. Pašlaik koncentrējos uz katru dienu, soli pa solim un nedomāju par nākotni vai par kaut ko citu. Mani komandas biedri man palīdz un tas ir lieliski.”

Tāpat Merzļikins vērtēja aizvadītās spēles gaitu. “Bija visai grūts sākums, jo, kā teica treneris, tad iešāvām sev kājā. Mums bija vairāki mazākumi, bet pēc tam mēs tikai palikām labāki. Bijām 0:2 iedzinējos un pagājušajā sezonā mačs būtu beidzies 0:6, jo mēs vienmēr padevāmies. Šobrīd neviens nepadodas un visi cenšas uzvarēt. Rezultāts atnāks.”

Merzļikins nospēlē izcili un kļūst par pirmo zvaigzni saldā uzvarā pret Korpisalo

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām