Merzļikins pieļauj kļūdu, “Blue Jackets” zaudē izredzes uz “play-off” (VIDEO)

23/04/2021 07:21
Elvis Merzļikins

Aizvadītajā naktī Elvis Merzļikins stājās Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtos, kas neglāba šo vienību no neveiksmes pret Tampabejas “Lightning” ar 1:3. Līdz ar šo zaudējumu Kolumbusa kļuva par trešo vienību, kura oficiāli zaudēja izredzes kvalificēties “play-off” turnīram.

Pirmā perioda vidū “Blue Jackets” pēc Seta Džonsa metienu no zilās līnijas realizēja vairākumu un izvirzījās vadībā. Pretinieku atbilde sekoja otrajā trešdaļā, kad Džonijs Gurds pārtvēra ripa vidussezonā, sekoja Tampabejas pretuzbrukums, kuru ar metienu noslēdza Bleiks Koulmans. Šajā epizodē ne pārāk veiksmīgi nospēlēja Merzļikins, kurš aizķēra ripu, tomēr tā ielidoja tuvajā stūrī.

Trešajā periodā vienā no epizodēm “Lightning” uzbrucējs Ondržejs Palats saņēma ripu vārtu tuvumā un ar precīzu metienu otro reizi pārspēja Merzļikinu, savukārt mača izskaņā “Blue Jackets” ielaida trešo ripu jau tukšos vārtos.

Merzļikins laukumā pavadīja 57 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā atvairīja 25 no 27 metieniem (92,6%). Elvim tā bija sezonas piektā spēlē pret “Lightning”, tagad viņa bilance ir 2-3.

Kolumbusai tas bija astotais zaudējums pēc kārtas, komanda ieņem pēdējo vietu Centrālajā divīzijā ar 39 punktiem 49 mačos.