Merzļikins sezonu sāk ar katastrofālu sniegumu (VIDEO)

16/10/2022 07:17
Elvis Merzļikins

Aizvadītajā naktī pirmo maču šosezon Nacionālajā hokeja līgā (NHL) nospēlēja latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins, kura pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” ar 2:5 zaudēja Sentluisas “Blues”.

Pirmajā trešdaļā vairākumu realizēja pretinieku hokejists Pāvels Bučņevičs. Otrajā periodā Vladimirs Tarasenko panāca 0:2, Gustavs Nīkvists atbildēja ar vārtu guvumu – 1:2, bet vien pēc 18 sekundēm Šons Kuralijs izlīdzināja rezultātu – 2:2. Noslēdzošajās 20 minūtēs precīzi bija Ivans Barbaševs, Džeiks Neiborss un Tarasenko, mačam beidzoties ar “Blue Jackets” sagrāvi.

Merzļikins vārtos stājās pirmo reizi šosezon un mačs nebija veiksmīgs latviešu vārtsargam, kurš atvairīja vien 20 no 25 metieniem jeb 80%.

“Blue Jackets” šosezon piedzīvojusi trīs zaudējumus pēc kārtas, iepriekšējās divās spēlēs vārtus sargāja Danīls Tarasovs. Nākamais mačs komandai paredzēts naktī uz 19. oktobri plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Vankūveras “Canucks”.

Komentāri

• D.Z.V KLF
    16/10/2022 12:51

Totāls caurums…Viņš nemaz nekustās tajos vārtos,nesaprotu kā var maksāt milijonus par tādu vārtusargu…