Merzļikins skaisti atvaira metienu cīņā pret “Sharks” (VIDEO)

10/01/2020 08:21

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 1:3 piekāpās Sanhosē “Sharks”.

Pilnu spēli aizvadīja latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins, bet uz rezervistu soliņa palika Matīss Kivlenieks, kurš vēl NHL nav debitējis.

Merzļikins atvairīja 30 no 33 metieniem jeb 90,9%. Viņš kādā no spēles epizodēm skaisti izglāba savu komandu no droša vārtu zaudējuma.

Uzvarētāju rindās vārtus otrajā periodā guva Kevins Labanks un Džo Torntons, bet noslēdzošajā trešdaļā precīzs bija Brents Bērnss. Tikmēr Kolumbusas rindās vienīgos vārtus guva Sonijs Milano.

“Blue Jackets” pirms šīs spēles divus dueļus pēc kārtas bija guvusi panākumus, bet “Sharks” atkal sajuta panākumu garšu, jo pēdējās divās spēlēs klubs cieta neveiksmes. Nākamais duelis “Blue Jackets” paredzēts 12. janvārī plkst. 5:00 pret Vegasas “Golden Knights”.