Merzļikins stājas vārtos, “Blue Jackets” piekāpjas Girgensona pārstāvētajai “Sabres”

26/09/2019 08:31

Naktī uz ceturtdienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas mačā pie panākuma tika Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda.

“Sabres” savā laukumā papildlaikā ar 4:3 (1:1, 1:0, 1:2, 1:0) Kolumbusas “Blue Jackets” vienību. Pirmā perioda sestajā minūtē viesus vadībā izvirzīja Neitans Gerbem, kurš pretuzbrukumā no asa leņķa raidīja ripu vārtu augšējā stūrī. Turpinājumā perioda pēdējā minūtē ar metienu no zilās līnijas izcēlās Teidžs Tompsons un izlīdzināja rezultātu.

Otrajā trešdaļā jau otrajā minūtē Sems Reinharts skaitliskajā vairākumā izvirzīja vadībā mājiniekus, kad vārtu priekšā pielaboja Džega Skinera metienu. Trešajā periodā 2:2 panāca Džošs Andersons, kurš pēc izcilas Skota Haringtona piespēles raidīja ripu pustukšos vārtos.

Turpinājumā mājiniekiem vadību atjaunoja Viktors OlofsonsDžegs Aikls pārtvēra ripu “Blue Jackets” aizsardzības zonā un izspēlēja to vārtu priekšā, kur atradās Olofsons. Pamatlaika izskaņā Gerbs raidīja ripu vārtos no nūjas neērtās puses un izlīdzināja rezultātu. Papildlaikā Markuss Džonsons pārtvēra ripu viesu aizsardzības zonā un netverami raidīja ripu vārtu tuvējā augšējā stūrī – 4:3.

Merzļikins šajā mačā stājās vārtos jau no paša mača sākuma un kopumā atvairīja 25 no 29 mestajām pretinieku ripām, kas deva 86,2% atvairīto metienu.

Tikmēr Girgensons laukumā pavadīja 12 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā izcēlās ar trim spēka paņēmieniem un neitrālu lietderības koeficientu. Tāpat latvietis uzspēlēja vienu minūti un 59 sekundes skaitliskajā mazākumā.