Merzļikins un “Lugano” komanda pieveic Ķēniņu un “ZSC Lions”, iesildoties savstarpējam Šveices čempionāta ceturtdaļfināla duelim

26/02/2017 13:24
Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins - Lugano - Sportazinas.com

Berne, 26.febr., LETA. Latvijas hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien palīdzēja “Lugano” komandai uzvarēt uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvēto Cīrihes “ZSC Lions” vienību savstarpējā Šveices augstākās līgas (NLA) regulārās sezonas pēdējās kārtas spēlē, turklāt abas vienības savā starpā spēkosies arī sacensību ceturtdaļfināla sērijā.

Sestdienas duelī “Lugano” komanda mājās guva panākumu pagarinājumā ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0), Merzļikinam atvairot 29 no 31 pretinieku raidījuma.

Ķēniņš pie rezultativitātes punktiem netika, nospēlējot 13 minūtes un 49 sekundes. Viņš četras reizes meta pa Merzļikina vārtiem un spēli beidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzvaras vārtus pagarinājuma trešajā minūtē guva Tonijs Mortensons.

Nākamajā sestdienā abas komandas uzsāks dalību sacensību ceturtdaļfinālā, kurā sērijā līdz četrām uzvarām sacentīsies savā starpā.

Ar zaudējumu regulāro sezonu noslēdza vēl viena latviešu vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Langnau “Tigers” komanda, kas viesos ar 2:6 (2:2, 0:1, 0:3) piekāpās “Davos” hokejistiem.

Punnenovs šoreiz palika rezervē, bet Langnau komandai tagad būs jāpiedalās turnīrā par vietas saglabāšanu NLA čempionātā.

Regulārās sezonas kopvērtējumā ar 109 punktiem 50 spēlēs triumfēja “Bern” komanda, kurai par pieciem punktiem piekāpās “ZSC Lions”.

Tikmēr “Lugano” ar 73 punktiem ierindojās septītajā vietā, kamēr “Tigers” ar 59 punktiem palika devītā.

Izslēgšanas spēlēs piedalīsies regulārā čempionāta astoņas labākās komandas, bet pārējās četras cīnīsies par vietas saglabāšanu spēcīgāko komandu vidū.