Merzļikins zaudējuma attālumā no sezonas beigām Šveicē; Ķēniņa klubs izvirzās vadībā

14/03/2019 23:36

Šveices augstākās hokeja līgas “play-off” pirmās kārtas trešajā mačā zaudējumu šovakar piedzīvoja Elvja Merzļikina pārstāvētā “Lugano”, kas viesos ar 4:5 (1:1, 3:2, 0:2) piekāpās “Zug” vienībai, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-3.

Merzļikins atvairīja 22 no 27 pretinieku metieniem, bet sērijas ceturtā un, iespējams, pēdējā spēle paredzēta pēc divām dienām “Lugano” hokejistu mājvietā. Iepriekšējos mačos latviešu vārtsarga pārstāvētā komanda piedzīvoja zaudējumus ar 2:3 un 1:5. “Zug” Šveices pamatturnīru noslēdza otrajā vietā, kamēr “Lugano”, kas pērn spēlēja finālā (zaudējums “Zurich” ar 3-4), palika septītā.

Tikmēr vadībā ar 2-1 savā ceturtdaļfināla sērijā izvirzījusies “Lausanne” ar Ronaldu Ķēniņu sastāvā, kas mājās ar 5:2 (2:2, 1:0, 2:0) pārspēja Langnau “Tigers” komandu, kurai šosezon savainojuma dēļ palīdzēt vairs nevar vārtsargs Ivars Punnenovs.

Ķēniņš darbojās laukuma saimnieku trešajā uzbrucēju virknējumā un uz ledus pavadītajās 16:39 minūtēs atzīmējās ar vienu divu minūšu noraidījumu. “Lausanne” sērijas pirmajā mačā savā laukumā zaudēja ar 1:5, tomēr nākamajā spēlē viesos guva  virsroku ar 3:0.

Sērijas ceturtais mačs paredzēts parīt “Tigers” mājvietā.