Mesi 2016. gadā zvanījis Gvardiolam un teicis, ka vēlas vēl kādreiz spēlēt pie viņa

Žuzeps Gvardiola un Lionels Mesi, sportazinas.com
Žuzeps Gvardiola un Lionels Mesi | Foto: FC Barcelona

Spānijas futbola granda “” superzvaigzne pirms četriem gadiem zvanījis Mančestras “City” galvenajam trenerim Žuzepam Gvardiolam un teicis, ka vēlas vēl kādreiz uzspēlēt pie spāņu speciālista.

49 gadus Gvardiola no 2008. līdz 2012. gadam bija “Barcelona” galvenais treneris, šajā laikā strādājot kopā ar Mesi.

Medijs “The Athletic” raksta, ka pirms 2016./17. gada sezonas, kad Gvardiola kļuva par Mančestras “City” stūrmani, Mesi zvanīja trenerim un teica, ka kādu dienu labprāt vēl uzspēlētu viņa vadībā.

“City” vēlāk apgalvoja, ka klubam nav iespēju parakstīt līgumu ar Mesi, taču “The Athletic” uzzinājis, ka šobrīd Mančestras klubs ir mainījis domas un uzskata, ka vēl pēdējo reizi varētu mēģināt Mesi pārvilināt uz Anglijas komandu.

Mesi visu karjeru pavadījis Barselonā un kļuvis par šī kluba un pasaules futbola leģendu. Futbolista līgums ar “Barcelona” noslēgsies 2021. gada jūnija beigās, tomēr tajā ir iestrādāta opcija, ka katru vasaru šī līguma ietvaros Mesi var bez maksas pamest klubu.

Sākotnēji izskanēja baumas, ka tas attiecas tikai uz komandām, kas neatrodas Eiropā, tomēr realitātē šo opciju var izmantot jebkurš pasaules klubs – arī Mančestras “City”. Ja Mesi šovasar vēlēsies pamest Barselonu, tad viņš to varēs darīt, taču par to ir jāpabrīdina klubs līdz maija beigām.

Neskatoties uz to, ka komandām nebūtu jāmaksā pārejas summa par Mesi, futbolistam ir lielākā alga starp visiem šī sporta veida pārstāvjiem. “Forbes” lēš, ka Mesi Barselonā sezonas laikā kopā ar bonusiem saņemt ap 92 miljoniem dolāru (83,9 miljoni eiro), kā arī viņam tiek samaksāti 35 miljoni dolāru (31,9 miljoni eiro) sponsorēšanas līgumos. Līdz ar to potenciāli nākamajam klubam jebkurā gadījumā būtu jāgatavo iespaidīga summa, lai iegūtu Mesi.

“The Athletic” noskaidrojis, ka Mesi, visticamāk, nepametīs “Barcelona” komandu, tomēr “City” saskata vēl pēdējo iespēju parakstīt ar viņu līgumu. Zīmīgi, ka 32 gadus vecais argentīnietis šobrīd nav apmierināts ar notiekošo komandā. Viņš izteicis neapmierinātību savam kādreizējam komandas biedram un tagadējam “Barcelona” sporta direktoram Ērikam Abidālam par to, kā tiek vadīts klubs.

“City” pēdējo desmit gadu laikā ir izveidojusi labas attiecības ar Lionela tēvu Horhi Mesi un līdz ar to Mančestras klubs vienmēr būs informēts par to, kad futbolists vēlēsies pamest Barselonu. Mesi Barselonas komandas rindās savas karjeras laikā aizvadījis 744 spēles un guvis 633 vārtus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par