Mesi apsūdz “Copa America” rīkotājus korupcijā; viņam draud nopietna diskvalifikācija

Lionels Mesi, sportazinas.com
Lionels Mesi | Foto: soccerladuma.co.za

Argentīnas futbola izlases kapteinis un lielākā zvaigzne Lionels Mesi “Copa America” bronzas mačā saņēma sarkano kartīti, pēc kā neieradās uz apbalvošanas ceremoniju un iepriekš arī kritizēja tiesnešus. Par to viņš var iekulties lielās nepatikšanās.

Lai arī Argentīna izcīnīja bronzas godalgu (2:1 pret Čīli), Mesi publiski pauda kritiku turnīra rīkotajiem.

“Man nav nekādu šaubu, ka viss šajā turnīrā tika pakārtots tam, lai uzvarētu Brazīlija. Ceru, ka VAR un spēles arbitriem nebūs pārāk liela teikšana fināla iznākumā. Ceru, ka Peru dos iespēju pacīnīties par titulu, taču manī tas šobrīd rada ļoti lielas šaubas. Arī mēs varējām tikt finālā, bet mūs tur neielaida,” sacīja Mesi.

Mesi turpināja: “Korupcija, tiesneši un lietu ietekmēšana no ārpuses neļāva skatītājiem izbaudīt futbolu. Es vienmēr esmu taisnīgs un neapvainoju nevienu, kas to nav pelnījis. Tāpēc esmu mierīgs. Ja par to, ko pateicu, man piešķirs kādas sankcijas – tā jau vairs nav mana darīšana.”

Zīmīgi, ka Argentīna pusfinālā piekāpās tieši Brazīlijai (0:2), kas ir turnīra rīkotājvalsts.

Mesi savos izteikumos kritizēja arī Dienvidamerikas futbola konfederācijas () bezdarbību, slikto laukuma kvalitāti turnīrā un daudz ko citu. kas saistīts ar turnīra organizāciju.

Savukārt spēlē par bronzu ar Čīli Mesi saņēma diskutablu sarkano kartīti pēc iesaistīšanās asā vārdu pārmaiņā ar pretinieku spēlētāju, kaut gan acīmredzami bija skaidrs, ka konflikta izraisītājs nav Mesi. Arī par to Mesi bija, ko teikt: “Manuprāt, man to piešķīra par izteikumiem pēc spēles ar Brazīliju. Mani vārdi atnāca man atpakaļ.”

Tikmēr medijs AS ziņo, ka par šādiem izteikumiem CONMEBOL var argentīnietim piešķirt bargu diskvalifikāciju – līdz pat diviem gadiem bez spēlēšanas valstsvienības rindās. Tas nozīmētu, ka viņš nevarētu palīdzēt Argentīnai kvalifikācijas cīņās par iekļūšanu 2022. gada PK Katarā, kā arī viņam nāktos izlaist “Copa America” 2020. gadā, ko kopā rīkos Argentīna un Kolumbija.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par