Mesi ar “hat-trick” nokārto “Barcelona” ceturto uzvaru pēc kārtas Spānijas čempionātā (VIDEO)

17/03/2019 23:43

Spānijas čempionātā 28. spēļu kārtā futbola grands “Barcelona” viesos ar 4:1 pārspēja Seviļas “Real Betis”.

18. minūtē argentīniešu futbola superzvaigzne Lionels Mesi izvirzīja vadībā “Barcelona” komandu. Pirmā puslaika beigās Mesi pārsvaru dubultoja.

Otrā puslaika vidū urugvajietis Luiss Svaress panāca jau 3:0. Mājinieki 82. minūtē vienus vārtus atguva, taču Mesi pielika punktu mačam 85. minūtē.

Citā mačā “Eibar” savā laukumā ar 1:2 piekāpās Valjadolidas “Real”, bet Barcelonas “Espanyol” mājās piekāpās “Sevilla” ar 0:1.

Tikmēr “Valnecia” cīnījās neizšķirti 0:0 ar “Getafe”, bet “Villareal” savā laukumā ar 3:1 droši uzvarēja Valjekasas “Rayo”.