Mesi atceras PK finālspēli: Tas bija lielisks fināls visai futbola pasaulei

07/03/2023 18:12
Nokopēts
Kilians Mbapē un Lionels Mesi

Argentīnas futbola zvaigzne un Francijas granda Parīzes “Saint-Germain” (PSG) spēlētājs Lionels Mesi sarunā ar komandas preses dienestu atskatījies uz aizvadītā gada Pasaules kausa finālu, kur viņš spēlēja pret Francijas izlasi, kuras ierindā bija cita PSG zvaigzne Kilians Mbapē.

Jāatgādina, ka par 2023. gada pasaules čempioniem trešo reizi vēsturē kļuva Argentīnas futbolisti, kuri finālā, pamatlaikam un pagarinājumam noslēdzoties neizšķirti ar 3:3 (2:0), pēcspēles 11 metru sitienu sērijā ar 4:2 uzvarēja Franciju.

“Tas tiešām bija elpu aizraujošs fināls. Tas, kāda bija mača gaita bija neticama,” izteicies Mesi. “Mbapē finālā iesita trīs neticamus vārtus. Ar visu to nekļūt par čempionu ir traki, bet viņš jau to arī ir uzvarējis un zina, kā ir būt pasaules čempionam. Tas bija lielisks fināls visai futbola pasaulei. Tagad pavisam noteikti ir patīkami spēlēt ar Mbapē vienā komandā un ceru, ka mēs varēsim paveikt lielas lietas šeit, Parīzē.”

Mesi arī atzina, ka šobrīd ir iejuties Francijas līgā, salīdzinot ar savu pirmo sezonu. “Taisnība, ka tagad jūtos ļoti labi. Pirmajā gadā man vajadzēja nedaudz laika, lai dažādu iemeslu dēļ pielāgotos Parīzes klubam, bet šo sezonu sāku pavisam citādāk. Jūtos daudz ērtāk gan komandā, gan pilsētā, gan visur Parīzē. Patiesībā es patiešām izbaudu šo sezonu. Esmu šeit un vēlos ar Parīzes vienību izcīnīt titulu, palīdzot sasniegt izvirzītos mērķus.”

Argentīnietis no “Barcelona” aizgāja 2021. gadā, par karjeras turpināšanas vietu izvēloties Parīzes “Saint-Germain”. Barselonas komandā viņš spēlēja no 2004. gada. 35 gadus vecais argentīnietis 2022.gada Pasaules kausā guva septiņus vārtus un tika atzīts par Katarā notikušā finālturnīra labāko spēlētāju.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām