Mesi atgriežas laukumā, “Inter” zaudē cerības iekļūt “play-off”

08/10/2023 10:56
Lionels Mesi

Aizvadītajā naktī ASV augstākajā futbola līgā (MLS) cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs zaudēja argentīniešu leģendas Lionela Mesi pārstāvētā Maiami “Inter”, kas ar 0:1 zaudēja “Cincinnati”.

Mesi pēdējās piecās no sešām “Inter” spēlēm paceles cīpslas savainojuma dēļ nedevās laukumā, Maiami klubam šajā laika periodā izcīnot tikai vienu uzvaru. Argentīnietis beidzot atgriezās ierindā un pret “Cincinnati” spēlē iesaistījās 55. minūtē, taču viņš nespēja “Inter” glābt no zaudējuma. Bīstamākās epizodes ar Mesi dalību bija tikai divas standartsituāciju izspēles.

Pēc pārcelšanās uz ASV savas karjeras jaunās stadijas sākumā Mesi izcēlās ar fantastisku sniegumu, ar 10 vārtiem septiņās spēlēs palīdzot “Inter” triumfēt Līgu kausā, kā arī “Inter” pirmajās 13 spēlēs ar argentīnieti sastāvā izcīnīja 12 uzvaras. Ar šo zaudējumu Maiami klubs gan pilnībā atvadījies no cerībām iekļūt MLS izslēgšanas spēlēs.

Inter” ar 32 spēlēs izcīnītiem 33 punktiem ieņem 14. vietu Austrumu konferencē, no “play-in” zonas jeb devītās pozīcijas atpaliekot par septiņiem punktiem. Mesi pārstāvētajai vienībai MLS sezonā vēl atlikušas divas spēles.

Jāpiemin, ka MLS sezona noslēdzās ar citai leģendai. Bijušā angļu futbolista Veina Rūnija vadītā “D.C. United” savā sezonas pēdējā mačā ar 0:2 zaudēja Ņujorkas “City” un arī Austrumu konferences tabulā nevarēs ierindoties augstāk par devīto vietu. Uzreiz pēc mača “D.C United” paziņoja, ka ar Rūniju pēc abpusējas vienošanās pārtraukta sadarbība. Rūnijs ASV galvaspilsētas klubu trenēja kopš pagājušā gada jūlija.