Mesi emocionālā preses konferencē atvadās no “Barcelona”

08/08/2021 13:55
Lionels Mesi

Argentīnas futbolists Lionels Mesi šodien emocionāli atvadījies no Spānijas superkluba “Barcelona”. Jau ziņots, ka Mesi un “Barcelona” nav spējuši vienoties par jaunu līgumu, kā rezultātā futbolists vairs neturpinās spēlēt Spānijas grandā. Kā norāda “Barcelona” organizācija, tad līgumu nav iespējams parakstīt finansiālu un dažādu citu Spānijas līgas noteikumu dēļ.

“Esmu bijis šajā klubā no 13 gadu vecuma. Pēc 21 gada es pametu šo vietu kopā ar savu sievu un trīs bērniem. Varu jums pateikt to, ka pēc dažiem gadiem mēs šeit atgriezīsimies, jo šīs ir manas mājas. Esmu patiešām pateicīgs maniem visiem komandas biedriem, kas man ir bijuši. Pret šo klubu man ir liela cieņa, jo ir notikuši tik daudz skaistu momentu. Ir bijušas arī sliktas lietas, bet tās palīdzēja man augt un pilnveidoties,” izteicās Mesi.

“Šai komandai esmu atdevis visu no pirmās līdz pat pēdejai dienai. Es gribētu, lai es klubu pamestu citādākā veidā. Es iztēlojos, ka esmu kopā ar “Barcelona” līdzjutējiem arī savā pēdējā spēlē šeit. Tagad man ir jādodas prom, neredzot fanus pusotru gadu. Ceru, ka es varēšu šeit agriezties un būt daļa no “Barcelona” un palīdzēt tam kļūt par labāko pasaulē,” atzina futbolists.

“Šīs būs grūtas pārmaiņas man un manai ģimenei, jo domājām, ka varēsim palikt šajā pilsētā. Es neko neesmu apstiprinājis saistībā ar citiem klubiem. Tajā brīdī, kad “Barcelona” publicēja preses relīzi, saņēmu daudz zvanus. Ļoti augstu vērtēju “Barcelona” organizāciju. Esmu ļoti pateicīgs par to, kāda ir bijusi mana karjera, īpaši Barselonas vienības sastāvā. Man ir daudz atmiņas šeit un tās visas ir ļoti labas,” atklāja 34 gadus vecais argentīnietis.

Šobrīd medijos pieejamā informācija liecina, ka Mesi un Parīzes “Saint-Germain” (PSG) cenšas vienoties par divu gadu līgumu ar iespēju pagarināt to uz vēl vienu sezonu. Gadījumā, ja Mesi kļūs par PSG futbolistu, argentīnietis klubā spēlēs ar 19. numuru, ar kuru savulaik spēlēja Argentīnas izlasē un “Barcelona” karjeras pirmsākumos. Šādu lēmumu Mesi pieņēmis, jo Parīzē ar viņa desmito numuru jau spēlē brāzīliešu uzbrucējs Neimars. Bijušais Mesi komandas biedrs piedāvājis Mesi spēlēt ar desmito numuru arī PSG rindās, tomēr argentīnietis no piedāvājuma atteicies.

Pērnvasar pasliktinājās Mesi un kluba attiecības. Argentīnietis augusta beigās informēja klubu par vēlmi pamest komandu, taču vēlāk pārdomāja. Mesi un kluba līgumā ir atruna, ka katru sezonu līdz 31.maijam futbolistam ir tiesības lauzt vienošanos bez izpirkuma maksas. Mesi advokāti uzskatīja, ka argentīnietim jau iepriekš bija tiesības to darīt vēlāk, jo sezona tika pabeigta vien augustā, bet klubs bija pretējās domās. 34 gadus vecajam Argentīnas izlases spēlētājam līgums ar “Barcelona” beidzās šī gada 30.jūnijā.

Mesi karjeras laikā sešas reizes ieguvis “Ballon d’Or” balvu, ko pasniedz gada labākajam futbolistam. Viņš “Barcelona” komandai palīdzējis desmit reizes uzvarēt Spānijas čempionātā un iegūt četras UEFA Čempionu līgas trofejas. Ar “Barcelona” komandu viņš bija kopš 13 gadu vecuma.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…