Mesi fantastiskie vārti liek Klopam smaidīt – “Barca” bez variantiem uzveic “Liverpool” (VIDEO)

01/05/2019 23:58

Spānijas klubs “Barcelona” spēris platu soli pretim UEFA Čempionu līgas finālam.

“Barcelona” trešdien Čempionu līgas pirmajā pusfināla mačā savā laukumā ar 3:0 (1:0) apspēlēja Anglijas Premjerlīgas komandu “Liverpool”. Līdz ar to uz spēli viesos, kas risināsies pēc nedēļas, Spānijas vienība dosies ar nozīmīgu pārsvaru.

Uzvarētājiem rezultātu 26. minūtē rezultātu atklāja Luiss Svaress, kurš pēc fantastiskas Žordi Albas piespēles raidīja bumbu mērķī ar pirmo pieskārienu. Pirmais puslaiks līdz ar to noslēdzās ar minimālu “Barcelona” pārsvaru.

Image

Otrajā spēles nogrieznī kādā no epizodēm Svaress bumbu sita pret vārtu pārliktni, taču 75. minūtē pirmais pie tās bija Mesi, kurš rezultātu dubultoja. Argentīnas futbola spīdeklis gan neapstājās un 82. minūtē no vairāk nekā 30 metru attāluma ar snaipera cienīgu precizitāti šāva bumbu augšējā stūrī un panāca 3:0. “Liverpool” galvenais treneris Jirgens Klops pēc šīs epizodes vien pasmaidīja.

Zīmīgi, ka tie bija Mesi 600. vārti “Barcelona” kluba rindās. Jāatgādina, ka nesen Itālijas čempionāta mačā savus 600. vārtus klubu karjerā guva Turīnas “Juventus” uzbrucējs Krištianu Ronaldu.

Image

Dueļa izskaņā divas lieliskas izdevības panākt 4:0 bija uz maiņu nākušajam Usmanam Dembelē, tomēr viņš nespēja iegūt savai komandai lielāku pārsvaru.

Abas komandas spēli uzsāka praktiski spēcīgākajos sastāvos. “Barcelona” bija jāiztiek bez savainotā Rafinjas, kamēr “Liverpool” rindās traumu guvis Adams Lalana. Visi pārējie labākie abu komandu spēlētāji šajā mačā bija ierindā.

Jau ziņots, ka otrdien pirmajā pusfināla pāra mačā Nīderlandes klubs Amsterdamas “Ajax” ar 1:0 apspēlēja Totenhemas “Hotspur”, sperot nelielu solīti pretim ČL finālam.

“Barcelona” grupu turnīru noslēdza pirmajā vietā, bet pirmajā izslēgšanas turnīra fāzē divu maču summā ar 5:1 pārspēja Lionas “Olympique”, kam sekoja uzvara ceturtdaļfinālā pār Mančestras “United” ar 4:0.

Savukārt “Liverpool” savā grupā bija otrā, bet pēc tam nākamajos dueļos divu spēļu summās izslēdza attiecīgi Minhenes “Bayern” (3:1) un “Porto” (6:1).

“Barcelona”, “Liverpool” un “Bayern” ir izcīnījušas pa piecām Eiropas spēcīgākā klubu turnīra trofejām, kas ir dalīti trešais labākais rezultāts. Vairāk ir tikai “Milan” (7) un Madrides “Real” (13).