Mesi gūst uzvaras vārtus, “Liverpool” bezcerīgi zaudē premjerlīgā

04/02/2023 21:44
Lionels Mesi

Francija

Francijas “Ligue 1” čempionātā šodien tika aizvadītas vairākas spēles. Vienā no tām Parīzes “Saint-Germain” (PSG) ar rezultātu 2:1 apspēlēja “Toulouse” futbolistus.

Pirmais mača puslaiks noslēdzās ar rezultātu 1:1. PSG rindās izcēlās Ahrafs Hakimi, bet “Toulouse” sastāvā atzīmējās Branko van den Būmens. Tikmēr izšķirošos uzvaras vārtus 58. minūtē iesita PSG zvaigzne Lionels Mesi.

Citos mačos “Lyon” ar 3:1 guva virsroku pār “Troyes”, bet “Rennes” un “Lille” vienības ieguva pa vienam punktam – 1:1.

Anglija

Anglijas premjerlīgā zaudējumu piedzīvoja tabulas līdervienība Londonas “Arsenal”, kas ar rezultātu 0:1 atzina Liverpūles “Everton” pārākumu. Uzvaru 60. minūtē atnesa “Everton” aizsargs Džeimss Tarkovskis. Citā mačā “Liverpool” tika pie bezierunu zaudējuma pret Vulverhemptonas “Wonderers”. Sākumā Žoels Matips bumbu raidīja savos vārtos, bet vēlā “Wonderers” pārsvaru palielināja Kreigs Dovsons un Rubens Nevešs.

Vēl trīs punktus turnīra tabulā šodien ieguva Lesteras “City” (4:2 pret “Aston Villa”), “Brentford” (3:0 pret “Southampton”), “Brighton” (1:0 pret “Bournetmouth”), Mančestras “United” (2:1 pret “Crystal Palace”), bet Ņūkāslas “United” un Vesthemas “United” nospēlēja neizšķirti 1:1.

Vācija

Vācijas bundeslīgā šodien pārliecinošu sniegumu parādīja Dortmundes “Borussia”, kas ar 5:1 uzvarēja “Freiburg”. Vēl savus pretiniekus pārspēja “Bochum” (5:2 pret “Hoffenheim”), Frankfurtes “Eintracht” (3:0 pret Berlīnes “Hertha”), Berlīnes “Union” (2:1 pret “Mainz”). Tikmēr bezvārtu neizšķirti tika fiksēti “Koln” un “Leipzig”, kā arī Menhengladbahas “Borussia” un Gelzenkirhenes “Schalke 04” mačos.

Spānija

Spānijas “La Liga” turnīrā neizšķirti 1:1 beidzās gan “Espanyol” un “Osasuna”, gan Madrides “Atletico” un “Getafe” dueļi. Savukārt panākumus guva “Elche” (3:1 pret Villarreal”) un “Celta Vigo” (4:2 pret “Betis”).

Itālija

Itālijas A sērijas mačos uzvaras ar 2:0 izcīnīja “Roma” pret “Empoli” un “Leece” pret “Cremonese”. Tikmēr “Sassoulo” spēja spēlēt “Atalanta” ar 1:0. Jāpiebilst, ka “Atalanta” šajā cīņā nopelnīja divas sarkanās kartītes.