Mesi “hat-trick” uzvarā, “Bayern” pēc trenera maiņas sagrauj “Borussia”

10/11/2019 00:04

Šovakar Vācijā Minhenes “Bayern” sagrāva Dortmundes “Borussia” ar 4:0, Anglijā Londonas “Chelsea” svinēja sesto uzvaru pēc kārtas, pārspējot Krojdonas “Crystal Palace” ar 2:0, bet Spānijā “Barcelona” līderis Lionels Mesi izcēlās ar trīs vārtiem komandas panākumā pār Vigo “Celta” ar 4:1.

Vācija

Vācijas futbola grands Minhenes “Bayern” savā pirmajā mačā bundeslīgā pēc trenera Niko Kovāča atlaišanas svinēja pārliecinošu uzvaru pār savu principiālāko sāncensi Dortmundes “Borussia” ar 4:0. 17. minūtē rezultātu atklāja Roberts Levandovskis, otrajā puslaikā Seržs Gnabrijs panāca 2:0, tad Levandovskis guva otros vārtus spēlē un 16. šosezon – 3:0. Punktu pielika “Borussia” aizsargs Mets Humelss, kurš iesita bumbu savos vārtos – 4:0.

Anglija

Frenka Lemparda vadītā Londonas “Chelsea” izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas Anglijas premjerlīgā, pārspējot “Crystal Palace” ar 2:0. Abi vārti tika gūti otrajā puslaikā, atzīmējoties Temijam Abrahamam un Kristiānam Pulišičam. Londonas vienības kontā ir 26 punkti un šobrīd tā dala otro vietu ar Lesteras “City”, kura ar identisku rezultātu uzvarēja citu komandu no galvaspilsētas – “Arsenal”.

Spānija

Pie pārliecinošiem panākumiem tika abi “La Liga” grandi. Madrides “Real” mača laikā veiksmīgi izpildīja divus 11 soda sitienus un ar 4:0 sagrāva “Eibar”, savukārt “Barcelona” ar 4:1 apspēlēja Vigo “Celta”. Lielisks bija komandas līderis Lionels Mesi, kurš izcēlās ar “hat-trick”. Gan “Real”, gan “Barcelona” izcīnījuši 25 punktus 12 spēlēs.