Mesi izglābj “Barcelona” no zaudējuma pret “Villarreal” (+VIDEO)

09/01/2017 12:38

Madride, 9.janv., LETA–AFP. Argentīniešu uzbrucējs Lionels Mesi svētdien izglāba titulēto “Barcelona” klubu no zaudējuma Spānijas futbola čempionāta mačā.

“Barcelona” izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar “Villarreal” futbolistiem.

Šī mača rezultātu 49.minūtē atklāja mājinieku futbolists Nikola Sansone, turklāt “Villarreal” bija ceļā pretī pirmajai uzvarai pār “Barcelona” kopš 2008.gada.

Tiesa, mājinieku komanda pie panākuma netika, jo cīņas 90.minūtē Mesi ar teicamu brīvsitienu panāca izlīdzinājumu un glāba “Barcelona” no negaidītas neveiksmes.

“Par šo maču nevaru teikt neko pozitīvu, jo mums bija nepieciešami trīs punkti. Darījām pietiekami, lai tos arī nopelnītu,” pēc dueļa sacīja “Barcelona” galvenais treneris Luiss Enrike. “Esam tikai sezonas pusē, bet esmu pārliecināts, ka vēl pacīnīsimies par Spānijas čempionu titulu.”

Pēc šīs kārtas “Barcelona” atkritusi uz trešo vietu Spānijas čempionāta kopvērtējumā, no līderes Madrides “Real” atpaliekot jau par pieciem punktiem.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Madrides “Real” futbolisti sestdien ar 5:0 (4:0) sagrāva “Granada” komandu, panākot “Barcelona” bezzaudējumu rekordu.

“Real” zaudējuma rūgtumu nav izjutusi 39 oficiālajās spēlēs pēc kārtas. “Barcelona” 39 maču pēc kārtas nezaudēja iepriekšējā sezonā, bet Eiropas rekords pieder Turīnas “Juventus” komandai, kas 2011./2012.gada sezonā uzvarēja vai cīnījās neizšķirti 43 mačos pēc kārtas.

“Real” futbolisti jau pirmajā 31 minūtē raidīja četras bumbas “Granada” komandas vārtos. Ar diviem precīziem sitieniem izcēlās Isko, bet pa reizei vārtus guva pērnā gada “Ballon d’Or” ieguvējs Krištianu Ronaldu un Karims Benzemā.

Otrā puslaika 13.minūtē Kazemīru guva piektos vārtus Madrides komandas labā. Atlikušajā laikā vārti netika gūti, un “Real” svinēja uzvaru ar 5:0.

Nākamo maču “Real” aizvadīs ceturtdien, kad Karaļa kausa atbildes spēlē viesosies pie “Sevilla” komandas.

Tāpat pie uzvaras sestdien tika vēl viens Madrides klubs “Atletico”, kas viesos ar 2:0 (0:0) pārspēja “Eibar” futbolistus.

Uzvarētājiem vārtus guva Sauls Nigess un Antuāns Grīzmans, kuri bija precīzi otrajā puslaikā.

Tikmēr pie uzvaras tikusi arī “Sevilla”, kas sestdien ar 4:0 (2:0) izbraukumā pieveica Sansevastjanas “Real Sociedad”.

Ar trim vārtiem jeb “hat-trick” šajā mačā izcēlās Visams ben Jeders.

Spānijas čempionātā “Real” ir tikusi pie 40 punktiem 16 spēlēs, kamēr ar 36 punktiem 17 mačos seko “Sevilla”. Punkts mazāk tikmēr ir “Barcelona” komandai. Tālāk ar 31 punktu seko “Atletico”, bet 30 punktus iekrājusi “Villarreal”.

“Real” decembra vidū piedalījās Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) Pasaules klubu kausā, tāpēc tās 16.kārtas mačs Spānijas čempionātā ir pārcelts.