Mesi izlasē atgriežas ar zaudējumu un savainojumu

23/03/2019 10:42

Ar zaudējumu Argentīnas izlases kreklā atgriezies ilggadējais līderis un visu laiku rezultatīvākais spēlētājs Lionels Mesi, viņa pārstāvētajai valstsvienībai pārbaudes mačā Madridē piekāpjoties citai Dienvidamerikas pārstāvei Venecuēlai ar 1:3.

31 gadu vecais Mesi savas dzimtās valsts izlasē pēdējoreiz spēlēja pērna gada Pasaules kausa astotdaļfinālā pret Franciju, kad argentīnieši ar 2:4 piekāpās topošajiem čempioniem Francijai. “Barcelona” zvaigzne pēc izstāšanās paziņoja par aiziešanu no valstsvienības, taču nu deviņus mēnešus vēlāk Mesi ir atkal atpakaļ komandā.

Atgriešanās gan neizdevās sekmīga, jo Argentīna jau sestajā minūtē ielaida vārtus, bet pirmo puslaiku noslēdza iedzinējos ar 0:2. Pēc pārtraukuma 59. minūtē Milānas “Inter” ikdienā pārstāvošais Lautaro Martiness panāca 1:2, taču izraut vismaz neizšķirtu divkārtējiem pasaules čempioniem neizdevās, tā vietā venecuēlietim Džosepam Martinesam 75. minūtē realizējot “pendeli” un uzstādot mača gala rezultātu 3:1.

Mesi laukumā pavadīja visas 90 minūtes, taču viņa pārstāvētā “Barcelona” kluba izplatītais paziņojums vēstī, ka Lionels iedzīvojies kaunuma kaula savainojumā, kā rezultātā uzbrucējs izlaidīs izlases nākamo pārbaudes maču otrdien pret Maroku.

Lionels kopumā Argentīnas izlases kreklā aizvadījis 128 mačus, šajā rādītājā atpaliekot tikai no Havjēra Dzaneti (143) un Havjēra Maskerāno (147), savukārt ar 65 precīziem sitieniem viņš ir valstsvienības visu laiku labākais snaiperis (tuvākajam sekotājam Gabrielam Batistutam 54 vārti).