Mesi parāda klasi un pazemo Igauniju pārbaudes spēlē

05/06/2022 22:50
Lionels Mesi

Šovakar draudzības spēlē Argentīnas futbola izlase ar rezultātu 5:0 (2:0) pārliecinoši apspēlēja Igaunijas valstsvienību. Visus piecus vārtus uzvarētāju labā guva komandas lielākā zvaigzne Lionels Mesi. Šī bija Mesi otrā spēle karjerā, kurā viņš spējis iesist piecus golus.

Argentīniešu superzvaigzne ar diviem precīziem sitieniem izcēlās mača pirmajā puslaikā, kad bumbu pretinieku vārtos viņš raidīja devītajā un 45. minūtē. Tikmēr savu uguņošanu viņš turpināja otrā puslaikā ievadā, kad “hat-trick” viņš nokārtoja 47. minūtē. Savukārt vēl divus vārtus Mesi iesita 71. un 76. minūtē, pieliekot punktu Igaunijas sagrāvei.

Visa dueļa garumā pārliecinošs pārsvars bumbas kontrolē (73% pret 27%) piederēja argentīniešiem, izveidojot 20 vārtu gūšanas iespējas, pretiniekiem ļaujot savus vārtus apdraudēt tikai četras reizes. Argentīnas izlase deviņas reizes sita bumbu vārtu rāmī, bet igauņi to spēja izdarīt divas reizes.