Mesi pirmais Eiropas spēcīgākajās līgās sasniedz 20 vārtu atzīmi (VIDEO)

02/02/2019 23:00

Spānijas futbola čempionāta 22. spēļu kārtā līgas līdervienība “Barcelona” savā laukumā nespēja uzveikt “Valencia” – 2:2.

Spēles 24. minūtē viesus vadībā izvirzīja Kevins Gameiro, taču astoņas minūtes vēlāk jau 2:0 pēc precīza 11 metru sitiena panāca Dani Pareho. Barselonieši uzņēma apgriezienus un jau ātri atguva vienus vārtus – 39. minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Lionels Mesi. Turpinājumā bumbu arvien vairāk kontrolēja mājinieki, kas spēles 64. minūtē vainagojās ar vēl vieniem Mesi vārtiem – 2:2.

Mesi šajā spēlē izcēlās ar diviem gūtajiem vārtiem un kļuva par pirmo spēlētāju, kurš šosezon guvis 20 vārtus kādā no piecām spēcīgākajām Eiropas līgām – Anglijā, Vācijā, Spānijā, Francijā un Itālijā.

Citās spēlēs Valensijas “Levante” savā laukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar “Getafe”, bet Sansevastjanas “Real Sociedad” mājās izcīnīja uzvaru ar 2:1 pār Bilbao “Athletic”.

Tikmēr titulētā Madrides “Real” spēli aizvadīs svētdien, tiekoties ar “Alaves” vienību, bet cits Madrides grands “Atletico” maču aizvadīs tajā pašā dienā, viesojoties pie Seviljas “Real Betis”.