Mesi precīza “pendele” spēles beigās kaldina “Barcelona” uzvaru pār “Leganes”

20/02/2017 11:40

Barselona, 20.febr., LETA–DPA. “Barcelona” komandas argentīniešu superzvaigzne Lionels Mesi svētdien Spānijas čempionāta mača beigās realizēja 11 metru soda sitienu, palīdzot vienībai izbēgt no neizšķirta.

“Barcelona” savā laukumā ar 2:1 (1:0) pārspēja vienu no turnīra apakšdaļas komandām “Leganes”.

Mača sākums gan neliecināja, ka “Barcelona” komandai varētu būt grūtības uzveikt “Leganes”, jo jau spēles trešajā minūtē Mesi panāca 1:0. Otrajā puslaikā viesu pussargs Unajs Lopess izlīdzināja rezultātu, taču Barselonas komandai tomēr izdevās izcīnīt uzvaru, jo Mesi pamatlaika beigās realizēja 11 metru soda sitienu.

Tiesa, nepārliecinošā uzvara nepalika bez sekām, jo Barselonas fani izsvilpa komandas galveno treneri Luisu Enriki, aicinot viņu atkāpties no amata. Komandas fanu sašutumu pastiprinājis pagājušajā nedēļā UEFA Čempionu līgā piedzīvotais smagais zaudējums 0:4 Parīzes “Saint-Germain” (PSG) vienībai, kas pamatīgi iedragāja “Barcelona” cerības uz ceturtdaļfinālu.

“Saprotu, ka mani izsvilpj par to spēli Parīzē, taču ir ļoti svarīgi, lai līdzjutēji atbalstītu futbolistus. Ir grūti noturēties, taču tas nepalīdz,” pēc dueļa teica Enrike.

Tikmēr Barselonas kluba prezidents Hoseps Bartomeu pirms mača atklāja, ka abas puses aprīlī sēdīsies pie galda, lai pārrunātu Enrikes turpmāko nākotni vienībā.

“Patlaban esam koncentrējušies uz sezonu. Viņš ir tāds treneris, kuru gribam. Enrike ir uzvarējis gandrīz visu, ko var. Plāna B mums nav,” teica Bartomeu.

Tāpat pie svarīgas uzvaras svētdien tika “Villarreal”, kas viesos ar 1:0 (0:0) pārspēja Sansevastjanas “Real Sociedad”.

Uzvaras vārtus viesiem guva Samu Kastiljeho, kurš bija precīzs kompensācijas laika ceturtajā minūtē.

LETA jau vēstīja, ka Madrides “Real” zvaigzne Gerets Beils sestdien atgriezās laukumā, gūstot vārtus un palīdzot Spānijas galvaspilsētas grandam ar 2:0 pārspēt Barselonas “Espanyol”.

Tikmēr Madrides “Atletico” uzbrucējs Kevins Gameiro mača nogalē atzīmējās ar “hat-trick”, sarūpējot savai komandai uzvaru 4:1 pār Hihonas “Sporting”.

Tāpat pie panākuma sestdien tika kopvērtējuma augšgalā esošā “Sevilla”, kas savā laukumā ar 2:0 (1:0) pārspēja “Eibar”.

Kopvērtējumā līdere ar 52 punktiem 21 spēlē ir Madrides “Real” komanda un tā par punktu apsteidz “Barcelona” futbolistus, kuri gan aizvadījuši par divām spēlēm vairāk. Trešā ar 49 punktiem ir “Sevilla” vienība, bet tai ar 45 punktiem seko “Atletico”. Piekto vietu ar 41 punktu ieņem “Real Sociedad”, bet pirmo sešinieku noslēdz “Villarreal”, kam divi punkti mazāk.