Mesi: Ronaldu bija ļoti iespaidīgs, taču esmu pārsteigts par “Juventus” uzvaru

14/03/2019 13:11

Jebkurš pretinieks UEFA Čempionu līgas futbolā ceturtdaļfinālā būs sarežģīts, pēc iekļūšanas starp labākajām astoņām vienībām pauda Spānijas granda “Barcelona” galvenais treneris Ernesto Valverde, bet vienības līderis Lionels Mesi uzslavēja Turīnas “Juventus” zvaigzni Krištianu Ronaldu.

Jau ziņots, ka “Barcelona” trešdien astotdaļfināla atbildes mačā savā laukumā ar 5:1 sagrāva Francijas komandu Lionas “Olympique”, ar šādu pašu rezultātu triumfējot arī divu spēļu summā.

“UEFA Čempionu līgā nekad nevar atslābināties, jo arī pie 2:0 nejutāmies pārliecināti,” pēc uzvaras pauda Valverde. “Jutu, ka mums jābūt vēl tālāk priekšā pretiniekiem.”

Lielisku maču “Barcelona” sastāvā aizvadīja argentīniešu uzbrucējs Lionels Mesi, kurš guva divus vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles.

“Mesi aizvadīja lielisku maču,” apmierināts ar padoto bija Valverde. “Ceturtdaļfinālā jebkurš pretinieks būs sarežģīts, ir grūti izcelt vienu.”

Mača laikā Lionas komandai trešdien izdevās pietuvoties līdz 1:2, un Mesi uzskata, ka mājiniekiem to nevajadzēja pieļaut.

“Mēs viņiem ļāvām gūt vārtus, kas radīja nelielu bardaku, jo pirms tam Lionas “Olympique” mūs īsti neapdraudēja. Pēc tam iesitām trešos vārtus un atguvām kontroli,” teica Mesi, kurš uzslavēja arī Ronaldu par Turīnas “Juventus” ievešanu ceturtdaļfinālā. “Krištianu bija ļoti iespaidīgs. Man “Juventus” iekļūšana ceturtdaļfinālā bija liels pārsteigums, jo šķita, ka “Atletico” uzvarēs, tomēr Ronaldu bija izcils vakars.”

Tikmēr Lionas komandas galvenais treneris Bruno Dženesio vēlējies, lai viņa vadītie futbolisti pielieto lielāku presingu.

“”Barcelona” ar savu kvalitāti piespieda mūs aizsargāties. Vēlējāmies spēlēt augstāk, kas mums izdevās otrā puslaika sākumā. Tobrīd jutām, ka iespējams ir viss, bet tad ielaidām trešos vārtus,” izteicās speciālists.

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā iekļuvušas “Liverpool”, “Barcelona”, Mančestras “City”, Turīnas “Juventus”, Mančestras “United”, Amsterdamas “Ajax”, Totenhemas “Hotspur” un “Porto”.

Ceturtdaļfināla izloze notiks piektdien.