Mesi savainojuma dēļ nevarēs palīdzēt “Barcelona” komandai ASV tūrē

05/08/2019 14:35

Argentīnas futbola superzvaigzne Lionels Mesi pirmdien treniņā iedzīvojies savainojumā un nevarēs palīdzēt Spānijas grandam “Barcelona” ASV tūrē, ziņo klubs.

Uzbrucējs savā pirmajā treniņā pēc vasaras pauzes labajā kājā sajuta diskomfortu. Pēc veiktajām medicīniskajām pārbaudēm atklājās, ka Mesi traumējis labās kājas ikra muskuli, kā rezultātā viņš nedosies līdzi komandai uz ASV.

7. augustā “Barcelona” ASV pilsētā Maiami aizvadīs draudzības spēli ar “Napoli”, bet 10. augustā tā dosies uz Mičiganu, kur tai paredzēts atkārtots mačs ar Itālijas klubu.

Mesi individuāli aizvadīja lielisku sezonu – kopumā visos turnīros 50 aizvadītajos mačos viņam 51 precīzs raidījums un 22 rezultatīvās piespēles, bet “Barcelona” kļuva par Spānijas čempioniem.

Tikmēr UEFA Čempionu līgas pusfināla atbildes mačā “Barcelona” izbraukumā sensacionāli ar 0:4 zaudēja “Liverpool”, kas tādējādi atspēlēja divu spēļu summā trīs vārtu deficītu un iekļuva finālā.

Jau ziņots, ka Mesi Argentīnas izlases sastāvā izcīnīja trešo vietu “Copa America” turnīrā. Argentīna mačā par bronzas medaļām ar 2:1 pārspēja iepriekšējo divu turnīru čempioni Čīli.

Tikmēr argentīnietis par apvainojošiem izteicieniem par Dienvidamerikas Futbola konfederācijas (CONMEBOL) apvainošanu korupcijā saņēma trīs mēnešu diskvalifikāciju no izlašu mačiem.