Mesi tālsitiens spēles izskaņā izglābj “Barcelona” no zaudējuma (VIDEO)

02/04/2018 11:33

Spānijas futbola grands “Barcelona” sestdien 30.kārtas spēlē pamatlaika pēdējās minūtēs guva divus vārtus un izglābās no zaudējuma pret “Sevilla” vienību.

“Barcelona” viesos cīnījās neizšķirti 2:2 (0:1).

Mača rezultātu 36.minūtē atklāja “Sevilla” itāļu pussargs Franko Vaskess, kurš precīzi sita no vārtu priekšas. Otrā puslaika piektajā minūtē mājinieki dubultoja pārsvaru, kolumbietim Luisam Murjelam pēc Barselonas futbolistu kļūdām aizsardzībā no 12 metriem panākot 2:0.

Astoņas minūtes pēc otro vārtu zaudējuma laukumā devās Barselonas komandas superzvaigzne Lionels Mesi, kurš palīdzēja viesiem izraut neizšķirtu. Vispirms divas minūtes pirms pamatlaika beigām pēc stūra sitiena nepieskatīts pie vārtiem palika urugvajietis Luiss Svaress, kurš panāca 1:2. Ar to gan “Barcelona” komandai nebija gana, un minūti vēlāk Mesi ar tālu un planējošu sitienu izlīdzināja mača rezultātu.

“Bieži neļaujam pretiniekiem veidot vārtu gūšanas momentus. Mums bija problēmas, jo pretī stājās spēcīga komanda. Mesi jutās labi, nākot uz maiņu, un viņš izšķīra mača likteni,” pēc uzvaras teica “Barcelona” galvenais treneris Ernesto Valverde.

Tikmēr vēl viens spāņu grands Madrides “Real” sestdien viesos ar 3:0 (2:0) pārspēja “Las Palmas”.

Divus vārtus karaliskā kluba labā guva velsietis Gerets Beils, bet vienu reizi bumbu pretinieku cietoksnī raidīja francūzis Karims Benzemā. Beils un Benzemā šajā mača realizēja pa vienam 11 metru soda sitienam.

Pēc mača “Real” galvenais treneris Zinedins Zidāns pauda gandarījumu par Beila sniegumu, taču izteica bažas par Načo dalību nākamnedēļ paredzētajā UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā duelī pret Turīnas “Juventus”, jo spāņu aizsargs sestdien guva traumu.

Tāpat uzvaru svinēja “Barcelona” tuvākā sekotāja Madrides “Atletico”, kas savā laukumā ar 1:0 (1:0) pārspēja Lakorunjas “Deportivo”. Vienīgos vārtus šajā mačā guva Kevins Gameiro, kurš 34.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu.

Tikmēr ceturtajā pozīcijā esošā “Valencia” viesos ar 1:0 (0:0) pārspēja “Leganes”, kuras vārtos bumbu ieraidīja Rodrigo.

Savukārt zaudējumu cieta Valensijas komandas tuvākā sekotāja “Villarreal”, kas viesos ar 0:1 (0:1) piekāpās “Malaga” futbolistiem.

Sestdien Vigo “Celta” viesos cīnījās 1:1 (0:0) ar Bilbao “Athletic”, neizšķirtu kompensācijas laikā izraujot Braisam Mendesam, un “Girona” savā laukumā nospēlēja 1:1 (0:0) ar “Levante”. Savukārt svētdien citos mačos Barselonas “Espanyol” savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar “Alaves”, bet “Eibar” mājās cīnījās 0:0 (0:0) ar Sansevastjanas “Real Sociedad”.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā pārliecinoša līdere ar 76 punktiem 30 mačos ir “Barcelona”, kas par deviņiem punktiem apsteidz Madrides “Atetico”. Trešo vietu ar 63 punktiem ieņem “Real”, bet ceturtā ar 62 punktiem ir “Valencia”, kamēr “Sevilla” iekrājusi 46 punktus.