Mesi un Dembelē skaisti vārti pret PSV, “Inter” izrauj uzvaru pār “Tottenham” (VIDEO)

18/09/2018 21:49
Lionels Mesi, Sportazinas.com

UEFA Čempionu līgā aizvadītas pirmās divas grupu turnīra spēles. B apakšgrupā Spānijas grands “Barcelona” savā laukumā ar 4:0 apspēlēja Eindhovenas PSV vienību, tikmēr Milānas “Inter” tās pašas grupas mačā izrāva uzvaru pār Londonas “Tottenham Hotspur”, pieveicot to ar 2:1.

“Barcelona” piederēja liels pārsvars pret PSV gan teritoriālajā, gan sitienu ziņā. Pirmos vārtus Spānijas čempionvienība guva 32. minūtē, kad Katalonijas kluba zvaigzne Lionels Mesi ar skaistu soda sitienu pārspēja iepriekšējās sezonas Nīderlandes labākās vienības vārtu vīru Jeronu Zoetu – 1:0.

Tie Argentīnas izlases zvaigznei jau bija 557 vārti “Barcelona” kreklā, bet Čempionu līgā 101. rezultatīvais sitiens. Interesanti, ka šajā septembrī apritēja 18 gadi kopš Mesi pievienojās Katalonijas klubam.

Otrajā puslaikā PSV izdevās vairāki pretuzbrukumi, bet labi darbojās “Barcelona” aizsardzība un Marks Andrē Ter Štegens. 68. minūtē Luiss Svaress norībināja PSV vārtu stabu, tikmēr septiņas minūtes vēlāk Usmans Dembele panāca 2:0, nodemonstrējot teicamas individuālas darbības un realizējot skaistu tālsitienu. Pēc otrajiem vārtiem Nīderlandes čempione salūza un 78. minūtē ielaida trešo bumbu savā cietoksnī. Precīzi sita Mesi, gūstot savus otros vārtus duelī – 3:0. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām Mesi trešo reizi pārspēja Zoetu, tiekot pie ”hat-trick” – 4:0.

Krietni vienmuļāka bija spēle Milānā, kur “Inter” tikās ar Londonas “Tottenham Hotspur”, kas gan nebija spēcīgākajā sastāvā. Pirmajā puslaikā abām vienībām bija daži pusmomenti, tomēr tie netika izmantoti. Ļoti pamanāms “Tottenham” rindās bija Harijs Keins.

53. minūtē Dānijas izlases pussargs Kristians Eriksens atklāja dueļa rezultātu. Pēc burzmas “Inter” soda laukumā pirmais pie bumbas tika Eriksens, kurš ar rikošeta palīdzību pārcēla bumbu pāri Milānas vārtu vīram Samiram Handanovičam, un 34 gadus vecajam Slovēnijas izlases futbolistam neizdevās glābt mājiniekus neizdevās – 1:0 viesi izvirzījās vadībā.

Tomēr 86. minūtē “Inter” izlīdzināja rezultātu. Argentīnas izlases uzbrucējs Mauro Ikardi palika neviena nepiesegts pie “Tottenham Hotspur” soda laukuma, un sitot tieši no gaisa, lieliski raidīja bumbu pretinieku vārtu kreisajā apakšējā stūrī 1:1.

Otrajā kompensācijas minūtē Matiass Večino pēc stūra sitiena iznira starp “Tottenham” aizsargiem un ar galvu pārspēja Vomu, izraujot fantastisku uzvaru mājiniekiem – 2:1.