Messi atklāj, ka 2016. gadā vēlējies pamest Spāniju un “Barcelona”

Lionels Messi, sportazinas.com
Lionels Messi | Foto: Independent.co.uk

Spānijas spēcīgākā futbola čempionāta (“La Liga”) granda “” uzbrucējs varēja pamest komandu 2016. gada vasarā, kad futbolists un viņa tēvs tika apsūdzēti par nodokļu slēpšanu 4,1 miljona eiro apmērā no 2007. līdz 2009. gadam, britu medijm “The Mirror” atklāja pats futbolists.

“Kad man bija problēmas ar nodokļiem, es gribēju aizbraukt,” Messi teikto citē britu medijs “The Mirror” ar atsauci uz radiostaciju “RAC1”. “Nav tā, ka es gribēju pamest “Barcelona”, es vienkārši gribēju pamest Spāniju. Es jutu, ka pret mani izturās slikti, tāpēc negribēju palikt. Tomēr oficiālus piedāvājumus es nesaņēmu, jo visi zināja, ka gribu atrasties “Barcelona” komandā.”

“Manai ģimenei tas bija grūts laiks. Cilvēki nezina, kas tolaik īsti notika. Jā, bija grūti, bet labi, ka mani bērni vēl bija pārāk mazi un maz ko saprata,” to laiku apraksta uzbrucējs. “Tagad mana ģimene un es gribu palikt Barselonā, es gribu noslēgt savu karjeru šeit. Es jūtos labi gan klubā, gan pilsētā, kā arī ar savu ģimeni un bērniem. Turklāt es vēlos saglabāt šeit aizsāktās draudzības.”

32 gadus vecais kopā ar “Barcelona” ir izcīnījis desmit Spānijas čempionāta titulus, sešas reizes triumfējis Spānijas kausā un četras reizes palīdzējis savai komandai izcīnīt čempionu līgas kausu.

Messi 2019./2020. gada “La Liga” sezonā, kas tika pārtraukta koronovīrusa izplatības dēļ, ar 19 vārtiem ir labākais vārtu guvēju Spānijas čempionātā.

Tāpat aizvadītā kalendārā gada decembrī Argentīnas futbola superzvaigzne Mesi sesto reizi karjerā saņēma “Zelta bumbas” jeb “Ballon d’Or” trofeju, kas tiek pasniegta gada labākajam futbolistam.

Līdz ar šīs trofeja saņemšanu Mesi apsteidza portugāli Krištianu Ronaldu, kura kontā bija piecas trofejas. Spānijas kluba “Barcelona” līderis pārrakstījis futbola vēsturi un kļuvis par visu laiku visvairāk izcīnījušo šo trofeju futbolistu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par