“Metallurg” aizsargs lauž roku vārtu svinību laikā

10/03/2021 12:44
Magņitogorskas Metallurg

Neparastu savainojumu guva Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Magņitogorskas “Metallurg” aizsargs Jegors Jakovļevs, kurš salauza roku vārtu svinību laikā.

Lai arī Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā starp “Metallurg” un Nursultanas “Barys” ir aizvadītas četras spēles, viens no Magņitogorskas kluba vadošajiem aizsargiem laukumā gājis tikai vienā. Kā atklājis “Sport-Express” apskatnieks Nikolajs Lemtjugovs, Jakovļevs lauza roku vārtu svinību laikā sērijas atklāšanas mačā.

Pirmajā spēlē Jakovļevs otrā perioda sākumā realizēja vairākumu, samazinot deficītu līdz 2:3. Pēc vārtu guvuma aizsargs stipri iesita ar roku pa stiklu, gūstot savainojumu. Zīmīgi, ka hokejists maču nospēlēja līdz galam, laukumā kopā pavadot 19:35 minūtes un vēlāk gūstot arī otros vārtus. “Metallurg” svinēja uzvaru spēlē ar 7:4.

Rezultāts sērijā starp “Metallurg” un “Barys” ir 2-2. Piektais mačs tiks aizvadīts šodien.

Jakovļevam šī ir otrā sezona Magņitogorskā, pirms tam viņš pārstāvēja Sanktpēterburgas SKA un Jaroslavļas “Lokomotiv”, kā arī izmēģināja spēkus Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienībā Ņūdžersijas “Devils”.