“Metallurg” atjauno kluba rekordu, svinot 14. uzvaru pēc kārtas (VIDEO)

14/10/2021 19:31
Magņitogorskas Metallurg

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Magņitogorskas “Metallurg” šodien pārspēja Kazaņas “Ak Bars” ar 2:1, atjaunojot kluba rekordu.

Jau piektajā minūtē mājinieki nonāca iedzinējos, kad vārtus guva viesu komandas hokejists Stivens Kempfers. Otrā perioda sākumā Džošs Karijs panāca izlīdzinājumu, bet 41. minūtē “Metallurg” uzbrucējs Andrejs Čibisovs izvirzīja “Metallurg” vadībā un līdz mača beigām rezultāts vairs nemainījās.

Magņitogorskas komanda svinēja 14. uzvaru pēc kārtas, kas ir labākais rezultāts vienības vēsturē. Šosezon “Metallurg” piedzīvoja tikai vienu zaudējumu – 7. septembrī ar 2:7 pret Ufas “Salavat Yulaev”.

Ar 32 punktiem 17 spēlēs “Metallurg” ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē un visā līgā.

Tikmēr Helsinku “Jokerit” ar 4:3 apspēlēja Novosibirskas “Sibir”. Mača gaitā Somijas komanda nonāca iedzinējos ar 1:3, tomēr spēja panākt izlīdzinājumu un vēlāk arī izraut uzvaru. Izšķirošie vārti tika gūti 52. minūtē, par to autoru kļuva Haness Bjernines.

Savukārt Minskas “Dinamo” savā laukumā papildlaikā ar 1:2 zaudēja Maskavas “Spartak”