“Metallurg” iemet četrus vārtus trešajā periodā un pārspēj CSKA, Skvorcovs palīdz Pekinas klubam iegūt pirmos punkuts

19/09/2020 19:43
Magņitogorskas

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Magņitokorskas “Metallurg” ar rezultātu 2:4 viesos pārspēja Maskavas CSKA.

CSKA izvirzījās vadībā pirmā perioda vidū, kad vārtus guva Brendans Leipsiks. Otrajā trešdaļā komandas vārtus gūt nespēja.

Noslēdzošajās 20 minūtēs “Metallurg” četras reizes pārspēja pretinieku vārtsargu, kad precīzi bija Andrejs Nestrašils, Nikolajs Prohorkins, Igors Švirjovs un Teilors Beks. Savukārt CSKA labā trešajā periodā atzīmējās Pāvels Karnauhovs.

Dienas otrajā duelī Ufas “Salavat Yulaev” vien pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 3:2 tika galā ar Gunāra Skvorcova pārstāvēto Pekinas “Kunlun Red Star”.

Skvorcovs laukumā bija 15 minūtes un 39 sekundes, atzīmējoties ar diviem metieniem pa vārtiem un vienu spēka paņēmienu.

Pirmās trešdaļas izskaņā Pekinas vienību vadībā izvirzīja Spensers Fu. Otrā perioda sākumā “Salavat Yulaev” rindās izcēlās Vladimirs Žarkovs un Markuss Grandlunds, bet neilgi pēc tam neizšķirtu panāca “Kunlun Red Star” uzbrucējs Ivans Nikolišins.

Pēc spēles metienos Pekinas kluba hokejisti vārtus neiemeta, bet “Salavat Yulaev” sastāvā savu darbu izdarīja Aleksandrs Kadeikins un Dmitrijs Kugriševs.