“Metallurg” treneris: Kanādieši un amerikāņi arvien vairāk seko KHL

23/12/2020 16:56

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Magņitogorskas “Metallurg” galvenā trenera asistents Maiks Pelino sarunā ar “Championat” paudis viedokļi, ka Krievijas čempionāts kļūst arvien populārāks ASV un Kanādas hokeja līdzjutēju vidū.

“Pēdējo gadu laikā kanādieši un amerikāņi arvien vairāk seko KHL. Interese uzplauka, kad es kopā ar [Maiku] Kinenu 2013. gadā atbraucu uz Magņitogorsku. Kanādas mediji plaši rakstīja par mūsu darbu “Metallurg”, par KHL sāka runāt vairāk. Kanādiešu treneri un spēlētāji turpināja braukt uz KHL, līdz ar ko interese par līgu pieauga.

Kanādiešu līdzjutēji sāka sekot KHL zvaigznēm – Sergejam Mozjakinam, Danisam Zaripovam, Krisam Lī, Artemijam Panarinam, Jevgēņijam Dadonovam, Aleksandram Radulovam, Andrejam Vasiļevskim un citiem, līga kļuva arvien populārāka. Bet šogad, kad Ziemeļamerikā nav hokeja, KHL ir īsts glābiņš,” teica pieredzējušais speciālists.

Treneris ar asistenta pieredzi arī Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubos Krievijā palīga amatā strādājis “Metallurg”, Omskas “Avangard” un Jaroslavļas “Lokomotiv”, kur viņš īslaicīgi pildīja arī galvenā trenera pienākumus. Pēc 2019./2020. gada sezonas Pelino atgriezās Kanādā, novembra beigās viņš atkārtoti pievienojās “Metallurg”.

Kopā ar Magņitogorskas klubu Pelino divas reizes kļuvis par Gagarina kausa čempionu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

18/04/2021 11:19

Nosaukts hokeja izlases sastāvs spēlēm pret Slovākiju, iekļauts arī 40 gadus vecais Kr. Rēdlihs

Latvijas hokeja federācija (LHF) savā mājaslapā paziņojusi valstsvienības sastāvu gaidāmajām pārbaudes spēlēm pret Slovākiju. Jau rītdien, 19. aprīlī, hokeja izlase dosies uz Slovākiju, lai, gatavojoties 2021. gada pasaules čempionātam Rīgā,…