Metiens savos vārtos palīdz Rīgas konkurentei “Vityaz” nostiprināties “play-off” zonā (VIDEO)

30/01/2019 19:13

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Latvijas klubam Rīgas “Dinamo” nozīmīgā mačā šovakar Podoļskas “Vityaz” izbraukumā ar rezultātu 3:2 pārspēja Čeļabinskas “Traktor”, samazinot rīdzinieku izredzes uz iekļūšanu izslēgšanas turnīrā.

“Traktor”, kas arī joprojām nevar justies droši par savām “play-off” pozīcijām Austrumu konferencē, jau trešajā minūtē nonāca iedzinējos, tomēr līdz pirmās trešdaļas beigām jau spēja izvirzīties priekšā ar 2:1. Neparasts gadījums tika fiksēts otrās trešdaļas beigu daļā – “Traktor” joprojām atradās vadībā ar 2:1, taču vispirms 2:2 panāca Deniss Kokarevs, bet 51 sekundi vēlāk ripu jau tukšos vārtos raidīja…”Traktor” spēlētājs.

Kādā no mača epizodēm arbitrs bija fiksējis aizturēto sodu, kas mudināja mājiniekus vārtsargu nomainīt pret sesto laukuma spēlētāju. Visi labie nodomi tika pilnībā izgāzti, jo “Traktor” saspēle pretinieku zonā noslēdzās ar neprecīzu piespēli, ripai aizslīdot līdz pat Čeļabinskas kluba vārtiem, kas ļāva “Vityaz” izvirzīties priekšā ar 3:2. Rezultāts nemainījās līdz pat spēles izskaņai, Podoļskas vienībai izcīnot ļoti svarīgu panākumu.

Jāatzīmē, ka vārtu guvums šajā neparastajā situācijā tika ieskaitīts “Vityaz” somu vārtsargam Jani Ortio, kurš tādējādi kļuvis par ceturto vārtsargu-vārtu guvēju KHL vēsturē. Vērts pieminēt, ka 2010. gadā līdzīgā situācijā precīzs metiens tika ieskaitīts Rīgas “Dinamo” vārtu vīram Edgaram Masaļskim.

Rietumu konferences kopvērtējumā “Vityaz” ar 59 punktiem 54 spēlēs saglabā septīto pozīciju, pārsvaru pār devītajā vietā esošo Rīgas “Dinamo” palielinot līdz septiņiem punktiem.

Bļugers izsaukts uz NHL! Cik reāla ir debija?
Priecīga ziņa pienākusi no Ziemeļamerikas, jo uz NHL izsaukts Teodors Bļugers. Eksperts Lotārs izvirza vairākas varbūtības teorijas, kā latviešu uzbrucējs varētu tikt “Penguins” sastāvā. Nedēļas nogalē nūjas krustos Pitsburgas un Otavas hokejisti. Vai pēc ilgāka pārtraukuma aci pret aci tiksies divi Latvijas hokejisti?