Metjūzs atgriežas ar diviem vārtiem un uzvaru, Krosbijam “hat-trick” nepilnās sešās minūtēs (VIDEO)

29/11/2018 09:42

Ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli pēc pleca savainojuma izārstēšanas Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Toronto “Maple Leafs” sastāvā šonakt atgriezās Ostons Metjūzs, palīdzot savai komandā mājās ar 5:3 pārspēt Sanhosē “Sharks”.

21 gadu vecais amerikānis traumas dēļ bija spiests izlaist iepriekšējās 14 “Maple Leafs” cīņas, tomēr Toronto vienība arī bez viņa šajā laikā spēja turēties starp līgas līdervienībām. Šonakt gūtais panākums bija trešais pēc kārtas un desmitais pēdējos 13 mačos. Metjūza 2+1 ar diviem precīziem metieniem piebalsoja arī Džons Tavaress, bet vēl vienu reizi precīzs bija Patriks Marlo, kurš tādējādi karjeras laikā guvis vārtus pret visiem NHL klubiem (šobrīd eksistējošajiem).

“Maple Leafs” ar iekrātajiem 36 punktiem Austrumu konferences un visas līgas kopvērtējumā noķērusi līdervienību Bufalo “Sabres”, kamēr “Sharks” ar 29 punktiem ieņem sesto pozīciju rietumos.

Aizraujošs mačs šonakt bija vērojams Kolorādo starp vietējo “Avalanche” un Pitsburgas “Penguins”. Laukuma saimnieki dueļa vidū bija izvirzījušies priekšā ar 3:0, tomēr otrās trešdaļas pēdējās 52 sekundēs divas reizes precīzs bija viesu līderis Sidnijs Krosbijs, kurš noslēdzošā perioda piektajā minūtē arī spēja panākt izlīdzinājumu 3:3 un nokārtoja sev “hat-trick”. Virsroku šajā mačā tomēr guva “Avalanche”, jo 51. minūtē Gabriels Landeskogs atkal priekšā izvirzīja mājiniekus, bet vēl divas ripas mājinieki raidīja jau tukšos “Penguins” vārtos.

Ar precīzu metienu un trim piespēlēm uzvaru kaldināja Neitans Makinons (šosezon 18+23), kurš līdz ar to no līgas rezultatīvākā spēlētāja un komandas biedra Miko Rantanena (10+32) atpaliek vairs tikai par vienu punktu. “Avalanche” Rietumu konferences tabulā ar 34 punktiem ir otrā, atpaliekot tikai no Nešvilas “Predators” (35 punkti), tikmēr “Penguins” ar iekrātajiem 25 punktiem austrumos ir 11. vietā.