Metjūzs un Tavaress joprojām spīd “Maple Leafs” rindās, “Sharks” iemet astoņas ripas (VIDEO)

10/10/2018 08:20

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) trešo uzvaru aizvadītajās četrās spēlēs izcīnījusi Toronto “Maple Leafs”, kas ļoti rezultatīvā mačā viesos ar 7:4 pārspēja Dalasas “Stars”, sarūpējot Teksasas štata vienībai pirmo zaudējumu šosezon. Tikmēr pamatīgu sakāvi pirmajā spēlē savu skatītāju priekšā piedzīvojusi Filadelfijas “Flyers”, bez ierunām ar 2:8 kapitulējot Sanhosē “Sharks”.

Toronto kluba sastāvā pa diviem vārtiem guva NHL rezultatīvākais spēlētājs (7+3) Ostons Metjūzs un Džons Tavaress (šosezon jau seši vārti), bet četrus rezultativitātes punktus iekrāja vēl divi citi  “Maple Leafs” spēlētāji – Mičels Marners (1+3) un Morgan Railijs (0+4). Mājinieku sastāvā Taileram Seginam vārti un trīs piespēles, savukārt Aleksandrs Radulovs atzīmējās ar 1+2.

“Flyers” pirmajā mačā savu skatītāju priekšā cīņā pret “Sharks” jau ceturtajā minūtē nonāca iedzinējos ar 0:2, bet pirmo periodu noslēdza ar 0:4. Laukuma saimnieki tuvāk par trīs vārtu starpību tā arī nepietuvojās un piedzīvoja pamatīgu sakāvi ar 2:8.

Sanhosē vienībai šis bija otrais panākums aizvadītajās četrās spēlēs, tikmēr Filadelfija pagaidām trīs mačos uzvarējusi vienā gadījumā. “Sharks” sastāvā šonakt ar četrām piespēlēm izcēlās Kevins Labanks, bet zviedrs Ēriks Kārlsons asistēja divos vārtu guvumos.

Austrumu konferences līderpozīcijās izvirzījusies Karolīnas “Hurricanes”, mājās ar 5:3 pārspējot Vankūveras “Canucks”. Ar diviem punktiem uzvaru kaldināja abi “viesuļu” somu hokejisti Sebastians Aho (1+1) un Teuvo Teravainens (0+2), tikmēr Kanādas kluba labā divi precīzi metieni un piespēle šveicietim Svenam Berči.

Otro panākumu guvusi Kolumbubas “Blue Jackets” vienība, ar rezultātu 5:2 savā laukumā tiekot galā ar Kolorādo “Avalanche”. Vēl uzsākot trešo periodu tablo vēstīja neizšķirtu 2:2, tomēr izšķirošajā spēles nogrieznī mājinieki spēja gūt trīs bezatbildes vārtus, nodrošinot panākumu visā cīņā. Ar 2+1 “Blue Jackets” rindās atzīmējās Niks Folinjo, bet Sergejs Bobrovskis mājinieku vārtos tika galā ar 25 no “Avalanche” spēlētāju izpildītajiem 27 metieniem.