“Metta” aizsargs Šibass: Varam cīnīties ar jebkuru komandu

Rendijs Šibass, sportazinas.com
Rendijs Šibass | Foto: "Metta"

Pieredzējušākajiem futbola komandas “Metta” spēlētājiem viens no uzdevumiem ir palīdzēt jaunajiem futbolistiem, sarunā ar aģentūru LETA atklāja vienības 23 gadus vecais aizsargs .

Jau ziņots, ka “Metta” trešdien “Skonto” stadionā ar 0:2 atzina Latvijas čempiones “Riga” pārākumu. Mājinieki abus vārtus iesita puslaiku pēdējās minūtēs.

Šibass pēc mača atzīmēja, ka uzdevums bija spēlēt kompakti, būt organizētiem un pieturēties pie spēles plāna.

“Pirmajā puslaikā arī tas izdevās, taču beigās zaudējām koncentrēšanos. Otrajā puslaikā gājām uz priekšu, nedaudz riskējām un tāpēc pēdējās minūtēs iekritām. Galvenais bija pirmajās minūtēs neielaist vārtus, lai varētu konkurēt turpmākajā cīņas gaitā. Aizsardzībā bijām pietiekami organizēti. Visi čaļi bija gatavi, spēlēja un cīnījās,” komentēja Šibass.

“Metta” futbolists otrajā puslaikā gandrīz ieraidīja bumbu savos vārtos, taču no viņa skatu punkta epizode nemaz neesot bijusi tik bīstama. “Tur viss bija zem kontroles,” atzīmēja aizsargs.

Pirmie vārti tika ielaisti pēc stūra sitiena, tāpēc standartsituācijas ir viena no lietām, kur vajag piestrādāt. “Nedaudz pieviļ augums, taču mēs skatāmies video un analizējam, kā labāk un kur izvietoties. Ar laiku viss būs kārtībā,” uzsvēra futbolists.

Pēc 2019.gada sezonas no komandas aizgāja vairāki futbolisti, kuri bija atslēgas spēlētāji savās līnijās. “Metta” vienībai gan ir plašas rezerves kluba akadēmijā.

“Mēģinām iespēlēt labāko sastāvu. Svarīgi ir tas, lai tie futbolisti, kuri netiek pamatsastāvā, varētu dot pienesumu kādā no nākamajām spēlēm. Čaļi ir jauni un azartiski, grib iet uz priekšu un sevi pierādīt. Tas palīdz būt motivētam pašam un komandai. Reizēm varbūt nedaudz pietrūkst pieredzes. Taču arī ar to strādājām, tāpēc domāju, ka sezonas turpinājumā viss būs kārtībā,” skaidroja futbolists.

“Metta” vienībā trīs vecākie spēlētāji, tajā skaitā Šibass, dzimuši 1997.gadā. Vēl gados jaunajiem futbolistiem ir pienākums palīdzēt tiem, kas virslīgā sper pirmos soļus.

“Viens no trenera uzdevumiem ir, lai iedodu viņiem norādījumus, palīdzu treniņos un spēlēs, kā arī uzkurinu,” atzīmēja Šibass.

Pēdējās septiņas sezonas “Metta” komanda cīnījusies par palikšanu virslīgā, taču komandas tuvākās ambīcijas ir iekļūt labāko pieciniekā.

“Iesim un cīnīsimies. Kā redzams sezonas sākumā, mums nekas nav neiespējams. Varam cīnīties ar jebkuru komandu, un mums tas arī izdosies,” pauda Šibass.

“Metta” ar sešiem punktiem sešās spēlēs ieņem devīto vietu desmit komandu konkurencē, bet pirmais četrinieks ir vienas uzvaras attālumā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par