“Metta” atkal var pieteikt jaunus spēlētājus

FK Metta, sportazinas.com
FK Metta | Foto: Optibet futbola virslīga

Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komisija (LFF DK) lēmusi atcelt “Metta” komandai uzlikto aizliegumu reģistrēt jaunu spēlētājus, informē LFF.

LFF 16.decembrī jautājumā “Par LFF Spēlētāju statusa un pāreju komisijas lēmuma neizpildi no “Metta” puses” pieņēma lēmumu futbola komandai liegt reģistrēt jaunus spēlētājus.

Savukārt ceturtdien LFF DK, iepazīstoties ar saņemto dokumentāciju par 2019.gada 18.februāra LFF Spēlētāja statusa un pāreju komisijas lēmuma izpildi, vienbalsīgi nolemj, ka aizliegums ir atcelts.

Līdz ar to “Metta” komanda var pieteikt jaunus spēlētājus. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, šajā rīdzinieku sastāvā nespēlēs tādi komandas vadošie futbolisti kā Dāvis Ošs, Kirils Ševeļovs, Tamirlans Džamalutdinovs, Renārs Varslavāns, Lukmans Zakari,  Kabelo Seriba un Kristaps Liepa.

“Metta” 2019.gada sezonā palika pēdējā deviņu komandu konkurencē, bet pārspēlēs saglabāja vietu “Optibet” Latvijas futbola virslīgā.

Jaunā Latvijas futbola virslīgas sezona sāksies 13.martā ar “Valmieras” un “Riga” spēli. Šajā sezonā Virslīgas čempionātā piedalīsies 10 komandas – “Riga”, “RFS”, “Ventspils”, “Valmiera”,  “Daugavpils”, “Liepāja”, “Metta”, “Spartaks”, “Jelgava” un debitanti “Tukums 2000”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par