“Metta/LU” un “Spartaks” sasniedz “Virslīgas kausa” finālu

10/03/2018 19:43
FS Metta/ LU Sportazinas.com

“Metta”/”Latvijas Universitāte” un valsts čempione Jūrmalas “Spartaks” sestdien sasniedza jaunizveidotā pirmssezonas sagatavošanās turnīra futbolā “Virslīgas kauss” pusfinālu.

“Metta”/LU ceturtdaļfinālā ar 4:0 (2:0) pieveica “SynotTip” Latvijas virslīgas “Valmiera Glass”/ViA.

Katrā no puslaikiem “Metta”/LU guva pa diviem vārtiem. Mača rezultātu 32.minūtē atklāja Rendijs Šibass, bet divas minūtes līdz lielajam pārtraukumam Ņikita Ivanovs realizēja 11 metru soda sitienu, panākdams 2:0.

Savukārt desmit minūtes pēc otrā puslaika sākuma Tamirlans Džamaludinovs guva “Metta”/LU trešos vārtus, bet punktu mačam pielika Ņikita Kovaļonoks, kurš izcēlās 88.minūtē.

Tikmēr “Spartaks” sestdien ar 2:1 (2:1) pārspēja “Riga”.

Visi vārti šajā mačā tika gūti pirmajā puslaikā. Vispirms rezultātu 12.minūtē atklāja rīdzinieku futbolists Armands Pētersons. Tomēr neizšķirta panākšanai jūrmalniekiem nebija nepieciešamas pat desmit minūtes, jo pēc teicama Mārča Oša iemetiena no sānu līnijas vārtus guva Rolands Vagančuks.

Savukārt uzvaru “Spartakam” 43.minūtē nodrošināja viens no pārbaudāmajiem futbolistiem, kurš bija precīzs pēc stūra sitiena izspēles.

Līdz ar to “Spartaks” turnīra pusfinālā sacentīsies ar “Metta”/LU.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka piektdien pirmajos divos ceturtdaļfinālos RFS ar rezultātu 2:0 grūtā cīņā pārspēja ar dublieru sastāvu spēlējušo “Ventspils” komandu, bet “Jelgava” un “Liepāja”/”Mogo” komandas savā mačā spēkojās neizšķirti 0:0, bet pēc tam pēcspēles sitienu sērijā ar 4:1 labāki bija jelgavnieki.

Šo abu spēļu uzvarētāji savā starpā tiksies pusfinālā, bet zaudētāji savā starpā spēkosies par 5.-8.vietu.

Visas spēles tiek aizvadītas “Skonto” hallē. Pusfināli notiks 16.martā, bet turnīra čempionus noskaidros 25.martā.