“Metta/ LU” uzvar un šokē “RFS”

30/09/2017 18:20
FS Metta/ LU - FK RFS Sportazinas.com

Sestdien, 30.septembrī tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 24 .kārtas spēlē kurā tikās FK “Metta/Latvijas Universitāte” un “RFS”. Mājinieki “Metta/LU” parūpējās par pārsteigumu un pieveica trešajā vietā esošo “RFS” ar 2:0!

Kā vēstā SynotTip Virslīga, spēles rezultātu mača 14. minūtē ar realizētu 11m soda sitienu atklāja Dāvis Indrāns, izvirzot Metta/Latvijas Universitāte vadībā ar 1:0. Mājinieki pie iesāktā neapstājās – 29. minūtē jau 2:0 panāca Kirils Ševeļovs. FK “RFS” bija lieliska izdevība rezultāta starpību samazināt, jo uz Metta/LU vārtiem tika piesķirts 11m soda sitiens, taču Igors Kozlovs to nerealizēja – vārtos lieliski nospēlēja Dāvis Ošs.

Nākošo maču FK ”Metta/Latvijas Universitāte” aizvadīs 15.oktobrī, kad mājās uzņems “Riga FC”, savukārt FK “RFS”  14. oktobrī viesos tiksies ar FK “Liepāja”