“Metta” neizmanto lielisku iespēju, taču “Optibet Virslīgas” mačā atņem punktus “Valmierai”

31/05/2023 20:09

“Valmiera” un “Metta” trešdien “Optibet Virslīgas” 16.kārtas maču noslēdza neizšķirti, valmieriešiem nezaudējot sestajā spēlē pēc kārtas. “Valmiera” savā laukumā ar rezultātu 1:1 (0:0) spēlēja neizšķirti pret “Metta”.

Spēles 56.minūtē vadībā izvirzījās “Metta”, no šaura leņķa valmieriešu vārtos bumbu raidot Mohametam Korream, taču laukuma saimniekiem vajadzēja tikai sešas minūtes, lai atspēlētos, un viesu vārtsargu pārspēja Ruans Ribeiru. Pāris minūtes vēlāk 11 metru soda sitienu izpildīja “Metta” futbolists Lūkass Vapne, tomēr šoreiz mājinieku vārtos bumba nelidoja.

Pirmā apļa savstarpējā spēlē “Valmiera” viesos uzvarēja ar 1:0. Vēl trešdien plkst.20 līdere “Riga” uzņems pastarīti Salaspils “Super Nova”.  Jau ziņots, ka kārtas ievadā RFS komanda otrdien ar rezultātu 3:1 uzvarēja “Daugavpili” 16.kārtas noslēgumā “Liepāja” mājās tiksies ar “Tukums 2000″/”Telms” un “Auda” uzņems “Jelgavu”.

Turnīra tabulas augšgalā ar 39 punktiem 15 spēlēs ir “Riga”, otro vietu ar 38 punktiem 16 mačos ieņem RFS, trešā ar 26 punktiem ir “Valmiera”, bet ceturto vietu ar 22 punktu 15 spēlēs ieņem “Metta”. 20 punkti ir “Liepājai” , bet 19 punktus sakrājusi “Auda”, 15 – “Jelgava”, 13 – “Daugavpils”, 12 – “Tukums 2000″/”Telms” un septiņus – “Super Nova”.