“Metta” noslēdz jaunu līgumu ar 19 gadus veco Birku

“Optibet” Latvijas futbola virslīgas komanda “Metta” noslēgusi jaunu līgumu ar 19 gadus veco aizsargu Emīlu Birku, pirmdien savā “Twitter” kontā paziņoja klubs.

2000.gadā dzimušais Birka šosezon laukumā devās 27 spēlēs, tajās nopelnot divas dzeltenās kartītes.

Šosezon jaunais futbolists pārstāvēja Latvijas U21 izlasi.

“Esmu priecīgs par līguma attiecību turpināšanu. Tas nozīmē, ka turpinām strādāt vienā virzienā un kopīgam mērķim. Esmu pārliecināts par klubā notiekošo darbu attiecībā uz spēlētāju sagatavošanu,” gandarījumu par līguma pagarināšanu pauda futbolists. “Svarīgi ir turpināt attīstīties, un “Metta” ir īstā vide, kur tas ir iespējams. Saprotu, ka pirms nonākšanas nākamajā līmenī ir tam jāsagatavojas un jānobriest, kas ir svarīgi, lai stabili turpinātu iesākto ceļu.”

Jau ziņots, ka iepriekš klubs noslēdza jaunus līgumus uz vairākām sezonām ar akadēmijas audzēkņiem Rihardu Ozoliņu un Raimondu Krolli, kuri arī sekmēja Latvijas U-19 izlases iekļūšanu Eiropas čempionāta kvalifikācijas elites kārtā, kas norisināsies nākamā gada pavasarī.

Jau ziņots, ka “Metta” komandu pametis iepriekšējo divu sezonu uzbrukuma līderis Tamirlans Džamalutdinovs un Kristaps Liepa. Tāpat Rīgas komanda neturpinās sadarbību ar Kabelo Seribu un Vinisiusu Venerandu.

“Metta” aizvadītajā sezonā palika pēdējā deviņu komandu konkurencē, bet pārspēlēs saglabāja vietu “Optibet” Latvijas futbola virslīgā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par